Українці пройшлися парадом вулицями Чикаго

0
280

У Чикаго відбувся традиційний Columbus Day Parade, що вшановує Христофора Колумба (Christopher Columbus) та його відоме плавання, яке вперше було визнано в Іллінойсі в 1963 році, коли воно стало законним святом. 

Цей барвистий понеділок у Чикаго з усмішками, танцями, різними народами під чиказьким небом, підпертим хмародерами. Давно я не була на подібному параді. Швидше я б сказала, що це театралізована хода з зупинкою перед телекамерою.

Але найголовніше, що нас Америка впізнає, і на знак вітання десятки разів чуєш від глядачів: «Слава Україні!». «Героям Слава!» – дзвінкоголоса відповідь.

Такими маленькими на перший погляд кроками, робимо свою справу, підтримуючи марш братів і сестер у Києві.

Усі учасники колумбового параду з подивом і цікавістю спостерігали за гопаком у виконанні «Громовиці» і «Вишиванки», дарували оплески Юрієві Яремчукові, чий голос доносив до них пісні з рідної України.

Поруч з організацією «Українські жінки в бізнесі» крокували ми, музейниці з Українським Національним Музеєм.

Атмосфера свята особлива, винятковість її у тому, що багато громад міста таким чином знайомляться, щоб наступного року долучити інших. Тож сподіваємося, що і в нашій громаді до цього дійства – показати себе і заявити про себе – приєднаються наші школи та громадські організації.

Марія Климчак,

Чикаго

Фото з відкритих джерел

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here