Троє болгар серед п’яти жертв у чиказькій стрілянині

0
260

У суботу, близько 5-ої години пополудні, 67-річний колишній польський будівельник застрелив з “невідових причин” чотирьох своїх сусідів під час вечері. Трагедія сталася в північно-східній околиці Чикаґо Dunning (багато українців вивчали поруч англійську мову у Wright College) за адресою: 6733 W. Irving Park Ave. 

Убивця, що проживав у згаданій околиці понад 15 років, перейшов до сусідньої квартири та й застрелив жінку. Таким чином, є п’ять жертв: 66-річна жінка, 61-річний чоловік, бл. 40-річна жінка, бл. 50-річний чоловік і 52-річна жінка. Серед загиблих – троє болгар, але поки що згадується лише ім’я Цветанки Костадінової.

Стелла Калайкова, власниця дитячого садка «Стеліна», розповідає, що п. Цветанка була вихователькою з минулого року. Минулої п’ятниці вони святкували день народження чоловіка, що має подвійне громадянство та привіз Цветанку та її сина з Болгарії. Злочинець застосував свою особисту зброю. Він заарештований і знаходиться під вартою. За даними поліції Чикаґо, злочинець мав проблеми із психікою, він неодноразово вступав у суперечки зі сусідами.

“Більшість його сусідів мали клопоти з ним, але жодного разу не було настільки серйозних проблем”, – сказав заступник начальника поліції Чикаґо Ентоні Ріко. “Ми не знаємо, що саме його спровокувало”, – пояснює він.

У вбивці були серйозні фінансові проблеми: два роки він був оголошений банкротом, а його приватний будинок був виставлений банком на продаж.

У цього кровопролиття – найбільша кількість жертв з початку 2019 року.

Ось як прокоментували цей чиказький смертоносний випадок у твітері:

Mayor Lori Lightfoot

✔@chicagosmayor

Today’s mass shooting at a condo building on W. Irving Park is devastating and almost unfathomable, except it is happening way too frequently—not only here, but across our country.

Мер Лорі Лайтфут: Сьогоднішня масована стрілянина в малоквартирному будинку на W. Irving Park Ave. є руйнівною і майже нездійсненною, за винятком того, що подібне трапляється занадто часто – не тільки тут, але й по всій нашій країні.

Ізидор СТАРИЦЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here