Згадували про дивний подвиг мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії

0
184

29 вересня у соборі святої Софії Православної Церкви України відбулося парафіяльне свято в честь мучениць святої Софії та її дочок Віри ,Надії та Любові.

   Мати Софія та її три дочок показали, що для людей, що укріпляються благодаттю Святого Духа, недолік тілесних сил аніскільки не служить перешкодою до прояву сил духу і мужності.

У єднанні наша сила. Українці уміють не лише разом працювати, але і Бога прославляти та святкувати.

Секретар Вікаріатту Православної Церкви України, настоятель церкви св Андрія Первозваного митрофорний протоієрей отець Віктор Полярний, протоієреї отці Михайло Васенда, Ярослав Маріхот , Василь Думка , Микола Липко, Дмитро Бігун – усі разом із настоятелем собору святої Софії митрофорним протоієреєм отцем Олексієм Касперуком служили святу літургію .

Пізніше до урочистої частини долучилися митрофорний протоієрей отець Богдан Калинок та Андрій Шельмах, отці протоієреї Анатолій Басараб та Іван Лимар. Після Божого благословення отець Олексій запросив усіх до спільного обіду .

Голова парафії Віктор Войтихів привітав усіх гостей із храмовим святом і вручив квіти жінкам з іменем Віри, Надії та Любові.

Почесними гостями від кредитівки «Самопомочі» були президент-виконавчий директор Віталій Кутний та Роман Яцковський. Вони щиро усіх вітали і чимі гроші подарували на розвиток парафії.

Концертну програму із привітальними слова розпочали діти Іван Когут, Марія Гарматюк, Марія та Олексій Касперук, Олександр Сілярський, Георгій Жигайло та Віктор Капій під керівництвом вчителя гуртка українознавства Оксани Когут .

Як чудово у парафії сестрицтво працювало, дівчата смачно приготували і ще разом на сцені, вітаючи одне одного, заспівали. Голова сестриць, Люба Путренко і скарбник сестриць Марія Войтихів привітали парафію із святом та вручили грошовий подарунок.

Прикрасою храмового свята був виступ учнів вокально-хореографічної студії  «Елегія» під керівництвом Світлани Поляк.

Коли ці діти співають, то, здається. ніби ангели з небес до нас промовляють. Це дзвінкоголосі, співучі, талановиті Марія Гарматюк, Ксеня Левкович, Анастасія Чорній, Соломія Михайлюк та Іван Когут.

Великою несподіванкою був виступ новоствореного парафіяльного тріо у складі Ольги Кметь, Василя Романів, Даніели Чепела. Пісні з репертуару Квітки Цісик та гурту «Плач Єремії» були чудові.

Так було затишно усім, скільки посмішок, радості, гарного настрою, здалося, що ніби в Україні побували.

Світлана Поляк,

Чикаго

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here