Здрастуй, школо!

0
277

Розпочався новий навчальний рік у школі українознавства ім. Василя Стуса в м. Чикаго

Розпочався навчальний рік. По всій Україні у 16 176 школах за парти сіли 3,9 мільйона учнів, яких повели у Країну знань 441 тисяча вчителів. Пролунав дзвоник і для дітвори в діаспорі.

7 вересня 2019 року розпочався новий навчальний рік й у Школі українознавства ім. Василя Стуса в м. Чикаго. За нашою давньою традицією, перший день школи розпочався з спільної молитви в греко-католицькій церкві св. Володимира і Ольги. Парох парафії  о. Олег Кривокульський, спільно з священнослужителями після спільної молитви звернувся з вітальним словом до усіх учнів, заохочуючи та закликаючи  провести шкільний рік старанно, набираючись нових знань, зростаючи в повазі до Бога і України.

Співпало, що саме у цей день проходили фестини парафії св. Володимира і Ольги. Відтак усі учні нашої школи, батьки, гості мали прекрасну нагоду після навчання відвідати це чудове свято. При підтримці парафії св. Володимира і Ольги наша школа отримала павільйон, де ми представляли свої навчальні програми для учнів віком від 3 до 16 років, ознайомлювали усіх відвідувачів з пропозиціями від Малої академії наук України, які нещодавно стали офіційними партнерами нашої школи, а саме – безкоштовні тритижневі літні табори в Україні для учнів нашої школи, безоплатне забезпечення навчальним матеріалом і наочним обладнанням. Ми також представляли книжкові новинки від видавництва «Апріорі», які люб’язно нам передав головний редактор видавництва Тарас Береза, проводили аукціон-розпродаж футболок від молодої мисткині-дизайнера зі Львова Килини Курочки. Всі виручені кошти з розпродажу підуть на підтримку нашої школи.

Варто зазначити, що власне такі заходи є дуже добрим місцем для зустрічі із друзями. Саме під час  фестон ми могли зустріти наших випускників, які приходили до нашого павільйону, мали нагоду поспілкуватись із батьками, які щойно привели своїх найменшеньких діточок віком від 3 до 4 років. А також найбільшою приємністю було побачити довголітніх приятелів нашої школи, які не тільки підтримують її,  а також є активними громадськими діячами, які дбають про добробут усієї української громади в Сполучених Штатах Америки.

Бажаємо учням цікавого та Богом благословенного навчального року.

Запрошуємо усіх батьків та їх діток віком від 3 до 16 років до Школи українознавства ім. Василя Стуса  м. Чикаго за адресою:

2220 West Rice St.

 Chicago, IL 60622

Адміністрація школи

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here