Добрий день, країно знань!

0
285

Пролунає перший дзвоник,
На урок покличе нас,
А ключем цим символічним
Ми відкриємо наш клас.

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї української дітвори Чикаго та передмість — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати початок нового навчального рогу — як велике і радісне свято.

 Що велике це свято, то велике, бо ж скільки народу зібралося в Школі українознавства при парафії святого апостола Андрія Первозваного Православної Церкви України в Блумінгдейлі . А радісне яке… Що й в двох словах не передаси.

Початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя.

Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Отже, у той день всі вітали і радо приймали у велику дружню шкільну родину новачків, наших першокласників. Ласкаво просимо, друзі!

Ось вони, першокласники, — наше майбутнє. Гляньте в їхні очі, бачите, в них світяться сонячні зайчики. Малюки з радістю прийшли до школи, то ж і з радістю і добром зустріли їх, нехай цей день вони запам’ятають на все життя.

Вітаєм дорогу до школи,
Вітаєм наш перший клас,
Дзвіночку, співай, як ніколи,
Дзвони веселіше для нас!

Оксана МОМЧИЛОВА,

Чикаго

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here