20 років невтомної праці у винограднику Господньому

0
315

Днями керуючий справами Вікаріату УПЦ КП в США та Канаді митрофорний протоієрей Віктор Полярний відзначив 20-річчя ієрейських свячень. З червня 2009 року о. Віктор є настоятелем парафії св. Андрія Первозванного у м. Блумінгдейл штату Іллінойс. З нагоди ювілею ієрейських свячень настоятеля було відслужено Божественну літургію в кафедральному соборі святого апостола Андрія Первозваного.
Під величний дзвін дзвонів на паперті храму архиєпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія – секретаря Священного Синоду, голову Інформаційного управління УПЦ  Київського Патріархату зустрічав з хлібом-сіллю  голова управи парафії Іван Яресько. У притворі собору настоятель храму митрофорний протоієрей Віктор Полярний запросив владику Євстратія очолити богослужіння.
Архиєпископу Чернігівському і Ніжинському Євстратію співслужило численне духовенство Вікаріату УПЦ КП в США та Канаді.
Богослужіння прикрашав майстерний спів великого хору парафії під керівництвом Тараса Руденка.
Було виконано многоліття митрофорному протоієрею Віктору Полярному з нагоди 20-річчя ієрейських свячень.
Відтак усіх присутніх запросили на святковий обід та мистецьку програму. Під час урочистостей пролунало чимало теплих слів на адресу ювіляра.
Редакція «Українського Слова» долучається до привітань і бажає отцю Віктору й далі ще багато років трудитися у Господньому винограднику.
Оксана МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»