Діаспора зі США та Ірландії передала кошти на антисептики для військових і лікарень в Україні

0
23

Українці зі США та Ірландії передали понад 43 тисячі гривень на придбання антисептиків, медичних масок тощо на потреби військових, медиків і дітей. Про це повідомила волонтерка Тетяна Руденька у Facebook.

«Особлива подяка сьогодні друзям з далекої Америки. Громадо Українців в Чикаго, дякую за 12 тис. грн. Вже замовлено 100 л антисептика для військових! Українці в Ірландії, дякую за ще один транш в 15600 грн (разом 31100), буде оплачено ще 100 л антисептика, 100 масок, 8 захисних багаторазових костюмів, 30 захисних щитків – чекаю на підтвердження. На залишок купуватиму те, що вдасться знайти по адекватним цінам! Звіти обов’язково будуть, коли все отримаю», – написала волонтерка.

Вона також подякувала «кожному з тих, хто зрозумів, що разом ми можемо зробити більше, ніж кожен окремо» і додала: «Ми не забуваємо за наших військових. Ми допомагаємо медикам: і військовим, і цивільним».

Тетяна Руденька днями в соцмережі також висловила вдячність Тимчасовому повіреному України в Ірландії Олені Шалопут за те, що вона долучилася до надання допомоги.

Волонтерка також закликала допомогти дитячій лікарні в Луганській області, долучившись до збірки. «Потрібно все. Дизрозчини, маски, антисептик, окуляри, костюми, рукавички, захисні щитки…», – написала Руденька.

Допомогти українським військовим, медикам і дітям з придбанням засобів захисту в умовах поширення Covid-19 закликав минулого тижня голова Асоціації українців в Республіці Ірландія (АУРІ) Микола Круцик на своїй сторіні в Facebook.

В іншому дописі він подякував тим, хто вже долучився до збору коштів «для допомоги на фронт, лікарям та дітям в Україні», додавши, що збір коштів ще триває.

Микола Круцик також повідомив, що «двома переказами вже було відправлено 1000 євро в Україну, де наші вірні друзі, волонтери закуповують і розвозять необхідне тим, хто потребує допомоги».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here