Церква ‘’Нове Життя’’ святкувала День Подяки

0
239

Щороку християнські сім’ї, а особливо церкви, сходяться у відповідний день, запросивши гостей, щоб разом подякувати Богові за Його щедрі благословіння, які Він посилав протягом року. А особливо подякувати за рясний врожай, до вирощування якого в більшості з нас ніхто не прикладав жодних зусиль. Ми не орали, не сіяли, не поливали і не жали, але засіки в коморах завжди повні. В магазинах очі розбігаються при виборі якогось продукту. Всього вдосталь,  усе привабливе, і відчуття таке, ніби ходиш поміж виготовлених висококваліфікованими майстрами експонатів. І ми до цього вже звикли. Для нас – це є звичайне явище повсякденного життя. Мало є таких, хто зупиниться, відтворить в своїй уяві нелегкі етапи процесу досягнень такого багатства, і тихенько, в глибині душі, від щирого серця подякує Богові за дари, якими Він наділяє нас не за наші заслуги, а з великої Своєї любові до нас.
А бути вдячними Богу за все – правило кожного християнина.
Тому Українська Баптистська Церква в Пармі (Огайо) оголосила неділю, 30 вересня 2018 року, Днем Подяки в своїй церкві.
На запрошення, крім місцевих, відгукнулися гості також з України, з інших штатів та міст, віруючі різних домінацій.
Дім молитви на високому мистецькому рівні був майстерно прикрашений до цього урочистого Богослужіння.  Брат Микола Положевець закликав  до спільної молитви, в якій до Божого престолу піднімалися щирі подяки за врожай, за здоров’я, за все, що ми маємо, та прохання за мир в Україні.
Після молитви, храм наповнив величний спів християнського гімну ‘’Великий Бог’’, який навіяв  відчуття справжньої величі Творця, Його могутності, милості та любові.
У проповіді гість з Рівного Сергій Яблоцький звернув увагу на важливість Божої любові до людей. Адже лише через неї ми маємо усе для прожитку. Якщо для голодного подати навіть золоту, але порожню тарілку, вона його не порадує і не зробить його ситим. Тому ми маємо бути вдячними за все, що споживаєм, бо це справжня милість і любов Господня до нас.
Пастор помісної церкви Федір Дежнюк,  пастор Микола Положевець та пастор Дмитро Логін з Філаделфії, піднявши  Хліб, Воду та Біблію, звершили подячну молитву за ці безцінні три дари, які є основою і джерелом життя на нашій планеті.
Упродовж  Богослужіння співав церковний хор (регент –  Андрій Лозовий). Християнські пісні виконували також: Ярослав Рудий, Андрій Лозовий і його син Марко, Наталя Яцишин, Людмила Луцик, Віра Дежнюк, Люба Вовк, Ліля Вовк та Сергій Яблоцький.
Ірина Руда прочитала поезію на тему вдячності Богові за врожай, за воду, за гарну погоду, за Його безмежну ласку до людей і за вільну Україну.
З привітаннями виступили Михайло Вовк, Михайло Галай і Василь Галай.
У заключній проповіді пастор Д. Логін привів приклади Божих благословінь, про які люди просили у біблійні часи та просять зараз. Вони ні вчому не відрізняються. Як раніше, так і сьогодні, отримує їх той, хто з вірою просить і виконує Божі настанови.
Закінчилося богослужіння співом ‘’Будем розсівати…’’
Пастор Федір Дежнюк і диякон Анатолій Сойко подякували гостям, співакам, музикантам, проповідникам і звукооператорам за те, що з їхньою присутністю і завдяки їхнім зусиллям відбулося таке чудове свято для слави Божої, та запросили за столи для продовження святкування.
А там господині показали свою професійну майстерність у приготуванні смачних кулінарних шедеврів!
Від гостей вони почули на свою адресу чимало компліментів та подяк. Вони того вартують!

Олександр ФЕДОРЧУК,   
Парма, Огайо