У ПОРТУГАЛІЇ ДІЄ ЩЕ ОДНА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

0
150

Наприкінці минулого року у м. Брага, що в Португальській Республіці, розпочала свою роботу Українська кирило-мефодіївська школа, яка заснована православною громадою на честь Всіх Святих землі Української м. Браги, під керівництвом і духовною опікою священнослужителів УПЦ Київського Патріархату протоієреїв Дмитра Ткачука та Василя Бундзяка.
Торік, під час візиту до Португалії архиєпископа Рівненського і Острозького Іларіона, голови Управління зовнішніх церковних зв’язків УПЦ КП, було дано благословення на заснування української школи. Долучилися до благоустрою школи і кияни.
Від імені дирекції, педагогічного колективу та учнів директор школи Олена Двойнінова висловила щиру подяку протоієрею Валерію Семанцо, настоятелю столичної парафії ікони Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», директору школи № 281  Людмилі Цимбал та директору школи № 235  Валерію Городійчуку з м. Києва за неодноразову допомогу в забезпеченні закладу підручниками та посібниками для навчання дітей українських емігрантів.