Київ

0
93

Замість інтернатів — сімейна форма виховання

Київ може завершити реформу деінституалізації до 2025 року. Про це заявила заступниця голови КМДА Марина Хонда на брифінгу. За її словами, реформа передбачає зміну системи дитячих інтернатів, розвиток сімейних форм виховання, захист прав дітей, над чим Київ активно працює.

Нині у місті 180 дітей виховуються у 24 дитячих будинках сімейного типу, 30 прийомних родинах та в 3 патронатних сім’ях. Загалом у Києві лишається 2385 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За словами Марини Хонди, місто готове вкладати кошти, щоб діти, які опинились у складних життєвих обставинах, виховувались у сім’ях, а не інтернатах.

 «Київ — Маріуполь» — тепер щоденний

«Укрзалізниця» запустила в перший рейс молодіжний поїзд із 350-ма представниками Української академії лідерства, які візьмуть участь у форумі «Кожне завтра розпочинається вже сьогодні», що відбудеться днями в Маріуполі. Надалі цей поїзд курсуватиме як другий склад нічного експресу №10/9 «Київ — Маріуполь». Таким чином маршрут стає щоденним.

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген КРАВЦОВ привітав перших пасажирів і зазначив, що цей поїзд сформовано із десяти вагонів (трьох плацкартних, шести купейних та одного вагона типу СВ) після капітально-відновлювального ремонту. За словами керівника компанії, на капітально-відновлювальний ремонт цих вагонів «Укрзалізниця» витратила понад 140 млн грн з ПДВ. «КВР дозволяє подовжити термін експлуатації вагона на половину його життєвого циклу — вагон можна буде використовувати на 14 років більше за нормативного терміну служби, який становить 28 років», — розповів Євген Кравцов.

Нагадаємо, перший склад поїзда № 10/9 «Київ — Маріуполь» курсує із 30 березня через день. За цей період ним скористалися в обох напрямках загалом 74,1 тис. пасажирів.

Нагадаємо, модернізація вагонів проводиться в депо Каховки, Бахмача, Ковеля, Синельникового, Харкова, Гребінки й на Харківському вагонобудівному заводі. Загалом з початку цього року «Укрзалізниця» виконала КВР 26 вагонів і до кінця року планує відремонтувати ще приблизно 40 вагонів. Ними поповнюються склади фірмових потягів і формуються нові.

До 50 нових вагонів планують придбати для Київського метрополітену

 Під час пленарного засідання Київської міської ради депутати ухвалили рішення, яке має на меті поповнити парк рухомого складу метрополітену новими сучасними вагонами, повідомляє kmr.gov.ua. Торік Київським метрополітеном перевезено майже 500 мільйонів пасажирів. Інвентарний парк вагонів налічує 821 одиницю. Щоденно в годину пік на лінії випускається 546 вагонів. З огляду на попит зазначеного виду транспорту, місту необхідні додаткові одиниці.

Відтак столиця має намір придбати до 50 зовсім нових вагонів на загальну суму до 50 мільйонів євро. У мерії кажуть, це забезпечить більш якісне та швидкісне переміщення містом. А також надасть можливість зменшити навантаження на наземний транспорт, що, у свою чергу, покращить екологічну ситуацію в столиці. Планується, що кошти на придбання рухомого складу метрополітену, відповідно до наявної угоди, надасть Європейський банк реконструкції та розвитку. Рішення підтримали 67 депутатів Київради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here