Севастополь

0
68

Подбали про дітей з окупованих територій

У неповнолітніх, які проживають на окупованих територіях, вже найближчим часом з’являться додаткові можливості для вступу в українські ЗВО. Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій, внутрішньо переміщених осіб України анонсувало відповідну державну цільову програму. Зокрема, вона передбачає різні механізми залучення молоді: надання стипендії на навчання в будь-якому вітчизняному ВНЗ, забезпечення гуртожитками абітурієнтів та студентів із ТОТ, можливість подальшого навчання та стажування в іноземних ВНЗ, механізм подальшого працевлаштування. Також додалося варіантів одержання дистанційної шкільної освіти дітьми, які мешкають на тимчасово окупованих територіях.

Оце додумались

Україна може відновити подачу води у Крим Північно-Кримським каналом. Таку скандальну заяву зробив глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, а саме: «Якщо дати воду в Крим, то будемо мати велику перевагу в переговорах щодо Донбасу. Я на таке б пішов, тому що в Криму водою будуть користуватися громадяни України».

Ця заява викликала хвилю обурення у суспільстві. «Слуги якогось народу устами одного зі своїх очільників проголосили, що вони будуть поставляти воду до Криму. Такого «хитрого плану» навіть Путін не міг придумати, — прокоментував слова Арахамії науковець Петро Масляк. — Він лише хотів «всобачити» Україні терористичний анклав і за це отримати зняття санкцій. Аж тут «українці» запропонували ще один приз, у вигляді води. При тому людина від «Слуг» заявила, що там, бачте, живуть українські громадяни. Нагадаю, якщо він, державний діяч, про це не знає, що там українських громадян вже немає. А ось територія є дійсно територією України. І після її повернення треба буде відправити громадян Московії додому. А не забезпечувати їх водою, тим визнаючи законною окупацію Московією Криму. Кого ми обрали?»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here