Київ

0
239

У Києві на Відрадному з’явиться садок

Дошкільний заклад відкриють у Києві на бульварі Вацлава Гавела, 81-А.

Як повідомив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп, дитсадок зводять на місці закинутої у 80-ті роки недобудови. Стару будівлю через аварійний стан довелося демонтувати, а нову звести з нуля. У дитсадочку буде басейн, спортивна й актові зали, харчовий і медичний блоки, кабінети логопеда та психолога. Будівля матиме системи зовнішнього та внутрішнього спостереження. Дошкільний заклад розраховано на 14 груп: по 4 групи для дітей раннього й старшого віку, по 3 — для молодшого й середнього віку. Загалом у дитсадочку буде 260 місць. Перших відвідувачів дитсадок прийматиме вже у 2020 році.

У Києві озвучили нові тарифи на воду

Мешканцям столиці готують черговий неприємний комунальний сюрприз, який стосується істотного підвищення тарифів на воду — за кожен кубометр холодного водопостачання тепер доведеться платити 13,44 грн, за водовідведення — 9,55. Тож, судячи з попередніх підрахунків, загалом кожен куб холодної води стане киянам у 22,99 грн. Нові тарифи затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. До речі, в кожному регіоні вони різні. Так, найвищі очікують у Корюківці Чернігівської області, а найнижчі — у Червонограді та Чернівцях.

Заміни потребує тисяча кілометрів теплових мереж у Києві

Через останні аварії на тепломережах київські комунальники перевірили стан комунікацій.

Як повідомив за результатами перевірки директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко, першочергової заміни потребують майже тисячі кілометрів застарілих теплових мереж. Загальну вартість ремонту оцінили в 4 мільярди гривень. В департаменті кажуть, що таку кількість робіт фізично неможливо виконати за один рік чи за два, тому розроблено графік поступової заміни до 2025 року. Потребу в коштах визначили щорічно до 800 мільйонів гривень. Зокрема у 2020 році запланували замінити 150 кілометрів теплових мереж. У бюджеті міста передбачено лише 311 мільйонів гривень з 720, в які оцінили ремонт на поточний рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here