Волинь

0
93

У компанії «Богдан Моторс» можливі скорочення

Прес-служба компанії «Богдан Моторс» оприлюднила заяву, в якій зокрема йдеться про те, що процесуальні дії, які НАБУ і САП здійснює останнім часом щодо неї, завдають шкоди господарській репутації. Наслідком цього може бути в тому числі й скорочення близько 600 працівників, тобто половини працюючих. Їм уже повідомлено про майбутнє скорочення.

Підприємство, яке виробляє транспортні засоби, об’єднує в собі виробничі потужності в Луцьку та Черкасах. У коментарі Інтерфакс-Україна прессекретар корпорації Сергій Красуля заявив, що від початку року практично немає замовлень, насамперед на заводі в Черкасах.

Хто нищить Світязь

 «Слідче управління ГУ Нацполіції Волинської області розслідує факти зловживання службовим становищем посадовими особами органів держвлади Волині в інтересах третіх осіб, які могли призвести до різкого падіння рівня води в Шацьких озерах, у тому числі одному з найбільших озер України — Світязь», — ідеться у повідомленні місцевої прокуратури.

З’ясувалося, що чиновники Держекоінспекції тривалий час у себе під носом не помічали варварського використання природних ресурсів низкою місцевих підприємств, розташованих неподалік нині зникаючих озер. «Одне з них на орендованій території площею 230 га побудувало штучні водні об’єкти і здійснює з них водозабір для поливу саджанців лохини на площі понад 150 га. При цьому Держекоінспекція області не звернулася з позовом до суду для припинення протиправної діяльності підприємства», — повідомили в прокуратурі. Така сліпота держінспекторів, вочевидь, має корупційний душок.