Полтавщина

0
25

Узяли під варту дівчину, яка в тирі вбила свого інтруктора

У Полтаві дівчина, якій подобалося стріляти у тиру з різних видів зброї, посварившись із своїм хлопцем прийшла в тир і кількома пострілами вбила свого інструктора. Наставляла пістолета й на другого, але той зумів вибити зброю з її рук і викликав поліцію.

Коли стали розслідувати справу, з’ясували, що вбивця ймовірно має проблеми із психічним здоров’ям, два роки тому втікала з оздоровчого табору на Херсонщині, крім того, перевіряється інформація, ніби її мати лікується в психіатричній лікарні за межами Полтавщини.

Її хлопець розповів слідчим, що дівчина завжди поводилась агресивно, рвалася в зону ООС, й відкрито говорила, що хоче когось убити. Й таки реалізувала своє злочинне бажання.

Під час слідства убивця зовні виглядала спокійною, в очах у неї слідчі не побачили жодних емоцій. До з’ясування всіх обставин злочину дівчину, за рішенням суду, взяли під варту на 60 діб.

Під авто голови РДА підклали муляж гранати

У наш час розгнузданої демократії закононеслухняні особи можуть творити що завгодно й не нести за це ніякої відповідальності. Й ця безкарність заохочує їх до здійснення ще безглуздіших вчинків, у тому числі й до залякування представників влади. На жаль, таких «Зорро» зараз більш, ніж досить.

Наприклад 9 лютого на Полтавщині хтось із таких народних месників а точніше, мабуть, претендентів на владу у межах окремо взятого регіону, підклав або дав завдання, щоб підклали, під машину голови однієї з райдержадміністрацій муляжі гранати Ф-1 і артилерійського боєприпасу часів Другої Світової Війни. І хоч голова району, якого, начебто хотіли підірвати в автомобілі, каже, що не злякався, але сам факт, що подібні речі стають нормою, непокоїть. Тим більше, що на руках у людей зараз багато й справжніх зброї та вибухонебезпечних предметів.
На Полтавщині це вже не перший такий випадок залякування влади перед наближенням виборів. У 1990-х роках гранату кинули в кімнату голови райради і вона вся вигоріла, також щось подібне було й із Карлівським міським головою. 

У Полтаві дворових котів визнають частиною міської екосистеми

На наступній сесії депутати Полтавської міської ради розглянуть проєкт рішення «Про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Полтави». Це рішення має забезпечити захист котам від жорстокого поводження, а також виконання програми поводження із безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності.

За словам ініціаторів схожі рішення прийняли і в деяких інших містах України. Хоча законодавство й забороняє жорстоко поводитися з котами, однак у Полтаві були конфлікти між тими, хто любить тварин, і хто їх ненавидить. Котоненависники хочуть їх отруїти й прибрати з дворів. Хоча коти є частиною екосистеми міста, вони полюють на гризунів у підвалах, чиє нашестя несе реальні загрози містянам.

Вони нагадали, що у Полтаві спеціальний підрозділ комунальників стерилізує не тільки безпритульних собак, а й котів, регулюючи тим самим їх чисельність.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here