Севастополь

0
58

Із Сирії до Севастополя везуть головну ікону російського флоту

Головну ікону Військово-морського флоту сусідньої Росії «Святий апостол Андрій Первозванний» доставлять в окупований Севастополь екіпажем малого ракетного корабля «Углич» Каспійської флотилії. Про це повідомляє прес-служба Чорноморського флоту.

«Екіпаж малого ракетного корабля «Углич» пройшов чорноморські протоки Дарданелли і Босфор і направляється на головну базу Чорноморського флоту місто-герой Севастополь. Корабель заходить в Севастополь для передачі головної ікони ВМФ і поповнення запасів після виконання завдань у складі постійної угруповання ВМФ в Середземному морі», – сказано в повідомленні.

По прибуттю в Севастополь ікону доставлять у військові частини флоту.
Згідно з Євангелієм від Іоанна, Апостол Андрій був першим покликаний Ісусом Христом, тому названий Первозванним. Після Вознесіння Христа і зішестя Святого Духа на учнів у день П’ятидесятниці апостоли кинули жереб, кому куди йти з проповіддю Євангелія. Андрію випало Причорномор’я.

Апостол Андрій Первозванний – святий для Києва і Константинополя, його вважають засновником Патріаршого трону. І саме на пагорбі, де стоїть Андріївська церква в Києві, як свідчить легенда, в середині І століття апостол Андрій Первозванний встановив хреста і пророкував велике майбутнє місту, що тут виникне.

Окупанти об’єднують дві міські лікарні

Російська окупаційна влада Севастополя оголосила про об’єднання двох міських лікарень. Зокрема, міська лікарня №6 буде приєднана до міськлікарні №9. Відповідне розпорядження ухвалене 11 жовтня на засіданні уряду Севастополя.

«Я прошу проконтролювати і особливо пильно подивитися, після злиття медустанов як запрацює система. Щоб ніякі процеси не збилися, і не виникло наслідків за якістю надання медичної допомоги. В тому числі, щоб і на засобах фахівців це не позначилося», – сказав глава Севастополя Михайло Развожаєв.

Як повідомили в Департаменті охорони здоров’я міста, об’єднання лікарень дасть можливість розширити спектр послуг для жителів Інкермана.

«Розширення діагностичної служби дозволить забезпечити ефективну профілактику і, відповідно, зниження захворюваності, інвалідизації та смертності за рахунок своєчасно розпочатого і контрольованого лікування. Крім того, консолідація лікарень дозволить централізувати закупівлю ліків та обладнання. Вивільнені гроші підуть на підвищення зарплат медичним працівникам, поліпшення умов прийому пацієнтів у Інкермані», – йдеться в повідомленні прес-служби уряду міста.

На початку липня уряд Севастополя звернувся до Путіна з проханням побудувати в місті три лікарні. Влада Севастополя додала, що підрядником будівництва необхідно призначити російську державну корпорацію «Ростех».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here