Рівненщина

0
32

У Рівненському військовому госпіталі працюватимуть на новому обладнанні

Рівненський військовий госпіталь отримав сучасну діагностичну апаратуру — ендоскопічну діагностичну стійку та астроскоп.

Техніка придбана коштом Міноборони. Це апаратура XXI століття, яка стала черговим здобутком місцевих військових медиків на шляху до четвертого рівня медичної допомоги за стандартами НАТО. До цього часу в шпиталі необхідні медичні маніпуляції виконували на обладнанні 1994—1995 років виробництва.

За допомогою ендоскопічної стійки тепер можна виконувати діагностику шлунково-кишкового тракту, здійснювати хірургічні мікровтручання, ранню діагностику пухлин, інших патологій.   Артроскоп дозволить робити операції та діагностичні маніпуляції на суглобах. На черзі — ще й запуск сучасного комп’ютерного томографа. 

 Побачать земляка у фільмі «Смерш»

Заглиблюючись у віхи життєпису Максима Ляшука з Острожця, що у Млинівському районі на Рівненщині, — першої жертви російсько-української війни з району, переконуєшся, що за свої 28 років хлопець устиг звершити значно більше, ніж дехто за усе життя.

— До служби в армії Максим готувався натхненно і професійно, — розповідає мама Максима Наталія Володимирівна. — Строкову службу проходив в елітному підрозділі внутрішніх військ у Києві на Печерську. Якось до вояків прибули фахівці знімальної групи фільму «Смерш» і запропонували зіграти в епізодичних ролях фільму на кіностудії імені Олександра Довженка. Максим підійшов сценаристам і погодився на творчу співпрацю.

Так Герой із Острожця увічнив себе і в кадрах пригодницького фільму: в епізодичній ролі лейтенанта та в ролі моряка. Відтак земляки Максима із потроєною увагою переглядають стрічку «Смерш», аби серцем і поглядом виокремити з гурту кіногероїв картини незабутнього односельця, товариша, однокласника, сусіда. Гарного і… живого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here