Київ

0
79

Для життя, а не для безнадії

Донедавна на всю країну був лише один хоспіс для дітей — в Івано-Франківській області. Нині ж у столичному Інституті педіатрії, акушерства і гінекології відкрили ще один паліативний стаціонар для дітей. Щоправда, він усього на п’ять ліжок. Це крапля в морі, адже лише на Київщині кількість малюків із невиліковними хворобами обчислюється тисячами. Годі казати про всю Україну…

Звичайно, навіть найліпший медичний догляд не замінить дитині рідних стін і батьківських дбайливих рук. Проте бувають різні ситуації. Нерідко недуга так стрімко прогресує, що батькам просто фізично несила полегшити дитині останні місяці і дні її життя. Десятки тисяч родин наших співвітчизників із тяжкохворими дітьми нині сам на сам зі своєю бідою. Тільки що у великих містах мають змогу викликати паліативну бригаду, яка хіба що тимчасово допоможе. Зрушити проблему має відповідна масштабна урядова програма, ухвали якої очікують від нової чільниці МОЗ.

Всеукраїнська хода інвесторів новобудов

У Києві відбулася Всеукраїнська хода інвесторів новобудов. Розпочалася вона біля стін Київської міської державної адміністрації, а далі люди рушили до Кабінету Міністрів та будівлі Офісу Президента. Тут вони намагалися озвучити свої вимоги. Зокрема, мітингувальники вимагають мораторію на нове будівництво, поки не буде розв’язано проблеми недобудов на загальнодержавному рівні. Як розповів у коментарі «Голосу України» один з організаторів акції Андрій Гречина, котрий представляє групу ошуканих інвесторів міста Ірпеня, свого часу нинішній Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук був очільником об’єднання ошуканих будівельниками інвесторів, і в 2012 році він особисто мітингував біля будівлі Кабміну. Тоді він стверджував, що в уряду та його керівництва є всі необхідні важелі для системного розв’язання проблеми недобудов на загальнодержавному рівні. Тепер ошукані інвестори з усієї країни звертаються до прем’єра з тим самим проханням, пам’ятаючи про наявність у нього всіх необхідних повноважень. Ті самі вимоги вони озвучили і біля Офісу Президента.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here