Київ

0
118

У Києві знесуть висотний недобуд

У Голосіївському районі столиці на захопленій ділянці по вулиці Уральській ведеться незаконне будівництво. Про це повідомили в прокуратурі Києва. Забудовник самовільно зайняв ділянку, призначену для малоповерхового приватного будинку, і почав зводити на ньому багатоповерховий об’єкт площею майже 1,5 тис. квадратних метрів. Суд за позовом прокуратури зобов’язав забудовника знести будівлю. Скільки людей встигнуло інвестувати в цей проект, не повідомляється.

Київводоканал очолив Топ-100 найбільших підприємств-забруднювачів води за 2018 рік

Відповідний рейтинг оприлюднено на сайті Державного агентства водних ресурсів.

Перелік сформовано за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про використання води у 2018 році. «До переліку забруднювачів увійшли підприємства, які скидають у природні водні об’єкти зворотні (стічні) води без очищення або після очисних споруд, якість яких не відповідає встановленим у дозволах на спеціальне водокористування гранично допустимим скидам», — йдеться у повідомленні.

До десятки найбільших забруднювачів також увійшли «Меткомбінат «Азовсталь», «Дніпровський меткомбінат» (місто Кам’янське), «Запоріжсталь», «Днiпроводоканал», ТОВ ВКФ «Найс» (місто Днiпро), «Львiвводоканал», «Миколаївводоканал», ДТЕК Павлоградвугiлля, «Чернiгiвводоканал».

Побачать лицарів неба

У шести кінотеатрах столиці відбудуться прем’єрні покази документального фільму «Іловайськ. Лицарі неба».

Демонструватимуть стрічку 30 та 31 серпня в кінотеатрах «Київська Русь», «Флоренція», «Факел», «Дніпро», «Ліра», імені Т. Шевченка. Вхід на сеанси — вільний.

Картина базується на інтерв’ю з рідними, друзями і побратимами полеглих героїв, а також на архівних матеріалах. Це спроба зрозуміти, чому сталася ця трагедія, чи можна було її уникнути, а також розповідь про тих, хто віддав своє життя за свободу України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here