Севастополь

0
249

У парку Перемоги відключили всі нові фонтани

У севастопольському парку Перемоги відключили всі фонтани, встановлені в ході недавньої реконструкції.

Торговці, які працюють у парку, розповіли, що фонтани не працюють уже кілька днів.

При цьому російська влада міста не коментувала ситуацію.

В кінці квітня прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав розпорядження про виділення Севастополю понад 200 мільйонів рублів із резервного фонду уряду Росії на завершення в 2019 році реконструкції парку Перемоги.

8 травня чиновники і будівельники-підрядники урочисто відкрили частину парку Перемоги після реконструкції.

Раніше влада Севастополя розірвала контракти на облаштування парку з двома виконавцями, через невиплати зарплат попереднім підрядником Слідком Росії порушив кримінальну справу. Роботи продовжує компанія «Рів’єра», що вже виконувала кілька великих контрактів у Севастополі, в тому числі з реконструкції парків. Роботи ведуться в рамках «Федеральної цільової програми з розвитку Криму і Севастополя», загальний обсяг фінансування проекту передбачався на рівні приблизно одного мільярда рублів. Планується, що парк буде зданий цьогоріч.

Сміттєвоз протаранив 15 автомобілів

У Севастополі на вулиці Шабаліна несправний сміттєвоз пошкодив 15 автомобілів.

Як повідомляє громадська організація «Дорожній контроль – Севастополь», за попередніми даними, у сміттєвоза відмовили гальма, в зв’язку з чим, було пошкоджено близько 15 автомобілів.

В управлінні МВС Росії в анексованому Севастополі повідомили «Кримінформу», що водій сміттєвоза, у якого відбулися технічні несправності з автомобілем, поїхав вниз з гірки та скоїв зіткнення з 15 автомобілями. За даним фактом проводиться перевірка. Інформації про постраждалих немає.

Після зіткнення з вантажівкою «КамАЗ» сім з 15 автомобілів винесло за межі проїжджої частини.

За даними кримських ЗМІ, сміттєвоз також пошкодив газову трубу за межами проїжджої частини. Очевидці повідомляють, що аварія спровокувала сильний затор на дорозі.

Раніше рятувальники повідомили, що в Криму збільшилася кількість серйозних аварій на дорогах. У Криму в першому кварталі 2019 року притягнули до відповідальності в півтора рази більше водіїв, ніж за аналогічний період минулого року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here