Севастополь

0
263

Мотоцикл «Сталін» та ікони: в окупованому Севастополі відбувся мотопробіг «Нічних вовків»

У Севастополі 11 серпня російські байкери «Нічні вовки» провели мотопробіг від гори Гасфорта до площі Нахімова. На чолі колони проїхали джип з іконою і стилізована під вовка вантажівка з букетом гладіолусів. Байкерів в дорозі супроводжували загони поліції.

У центрі на площі Нахімова «Нічні вовки» влаштували мітинг. На сцені встановили ретро-мотоцикл з написами «Сталін» і «Вовк-2». За словами представника організації «Нічні вовки», Йосипа Сталіна «взяли» в ряди байкерів і присвоїли звання «Вовк-2». При цьому «Вовком-1» російські байкери вважають керівника «Нічних вовків» Олександра Залдостанова («Хірург»).

На мітингу Залдостанов повідомив, що в пробігу взяли участь «почесні гості» – голова «ДНР» Денис Пушилін, голова сепаратистського регіону Грузії – Південної Осетії Анатолій Бібілов і депутат словацького парламенту Петер Марчек.

Президент Росії Володимир Путін у суботу 10 серпня відвідав ювілейне байк-шоу мотоклубу «Нічні вовки» на горі Гасфорта в Севастополі. Глава Росії приїхав за кермом мотоцикла «Урал», в колясці якого сидів підконтрольний йому глава Криму Сергій Аксенов. На пасажирському місці сидів призначений Кремлем тимчасово виконуючий обов’язки губернатора Севастополя Михайло Развожаєв.

Пізніше Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв’язку з приїздом Путіна в Севастополь.

Лідер «Нічних вовків» Олександр Залдостанов («Хірург») позиціонує себе як друг Володимира Путіна. 2014 року очолювані ним байкери блокували українські військові частини і допомагали організовувати мітинги на підтримку анексії Криму. «Хірурга» внесли до переліку осіб, щодо яких після анексії Криму ввели санкції США і Канада.

Перешиванець очолить Севастопольську академію хореографії

Хореограф і артист балету Сергій Полунін призначений виконувачем обов’язків ректора Севастопольської академії хореографії. Про це повідомляється в наказі, підписаному главою Міністерства культури сусідньої Росії Володимиром Мединським.

«Призначити Полуніна Сергія Володимировича виконувачем обов’язків ректора федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої освіти «Академія хореографії» з 12 серпня 2019 року до проведення виборів ректора», – йдеться в документі.

У червні 2019 року Сергій Полунін почав перегляд кандидатів для нового балетного училища. Раніше Полунін провів майстер-клас для вихованців танцювальних класів у Севастополі.

За даними «Вести Севастополь», навчання в майбутньої академії коштуватиме близько 5 тисяч рублів на місяць, але обіцяють бюджетні місця. 20 місць профінансує влада, ще 10 Сергій Полунін збирається оплачувати зі свого фонду.

Сергій Полунін народився 20 листопада 1989 року в Херсоні. Він почав займатися гімнастикою в чотирирічному віці, а вже в 9 років переїхав із матір’ю до Києва, де вступив до Київського державного хореографічного училища.

З 2007 до 2012 року Полунін був прем’єром Королівського балету в Лондоні. З 2012 року він виступав у російських театрах.

Наприкінці листопада 2018 року Полунін повідомив, що отримав громадянство Росії. Він неодноразово висловився на підтримку політики російського президента Володимира Путіна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here