Вінниччина

0
92

До Румунії на відпочинок поїдуть вінницькі діти

У другій половині серпня 80 дітей з Вінниччини, родини яких постраждали під час проведення АТО/ООС, протягом семи днів відпочиватимуть у румунському місті Ясси. Коштом обласного бюджету буде забезпечено проїзд, а решту витрат бере на себе приймаюча сторона. 

Перша група гостюватиме з 16 по 22 серпня, а друга з 25 по 31. Програмою перебування передбачено не лише, так би мовити, пасивний відпочинок, а й активний – участь у цікавих екскурсіях, ознайомлення традиціями та культурними надбаннями румунського народу. Тож зі свіжими та яскравими враженнями діти підуть до школи.
Домовленості щодо відпочинку дітей було досягнуто під час зустрічі керівництва області з румунською делегацією на подільській землі з нагоди святкування Дня Європи у Вінниці. Партнерство у соціальних проектах між сторонами здійснюється у контексті протоколу співробітництва між головним управлінням соціальної допомоги і захисту дітей міста Ясси та департаментом соціальної і молодіжної політики облдержадміністрації.

На подвигах героїв-прикордонників виросте молодь

На Вінниччині у Могилів-Подільському прикордонному загоні імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова вшанували пам’ять побратимів, які загинули під час бойових дій на сході країни. П’ять років тому прикордонники завдяки мужності й відвазі прорвалися з так званого південного котла. За наказом командування вони залишили пункт пропуску «Довжанський», який утримували протягом двох  місяців.

Захищаючи державу, військові виявляли хоробрість і героїзм. На жаль, не всі повернулися з поля бою: десять прикордонників загинули, п’ять зникли безвісти, 36 зазнали поранень.

Подвиг побратимів воїни бережуть у серці й передають молодим захисникам.

«На прикладах героїзму наших побратимів ми зобов’язані виховати нове покоління прикордонників з ідеологією патріотизму та відданості українському народові», — сказав начальник Могилів-Подільського прикордонного загону полковник Ігор Тимчук.

За вірність Батьківщині, відвагу під час виконання бойових завдань та у зв’язку із п’ятою річницею виходу з котла учасників бойових дій відзначили почесними грамотами (з виплатою грошової винагороди) обласної ради, облдержадміністрації, Могилів-Подільської райдержадміністрації й міської ради, командування  загону.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Присутні поклали квіти до Меморіалу героям-прикордонникам, які віддали життя за вільне і мирне майбутнє нашої держави.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here