Севастополь

0
84

Анексований Крим мілітаризується

Після брутального «віджиму» українського півострова Росія посилила свою військово-морську присутність у регіоні. За даними Головного управління розвідки Міноборони України, на сьогодні в Криму перебувають 21 надводний корабель та три підводних човни. Серед них — флагман Чорноморського флоту РФ ракетний крейсер «Москва», один фрегат, оснащений крилатими ракетами підводних човнів «Калібр», один сторожовий корабель, чотири малі ракетні кораблі, два з яких на повітряній подушці, п’ять ракетних катерів, шість великих десантних кораблів та три середні розвідувальні кораблі. Друга значна частина кораблів і ще один підводний човен ЧФ РФ базуються на Новоросійській військово-морській базі на території Краснодарського краю Росії.

У Чорному морі потонули дві чемпіонки світу з кікбоксингу

Дві чемпіонки з світу з кікбоксингу, одна діюча а інша колишня, потонули в Севастополі під час купання в шторм.

«Не дивлячись на попередження про штормову погоду, при купанні потонули двоє дівчат: мешканка Москви 1986 року народження і мешканка Мурманська 1992 року народження. Одна – чинна чемпіонка світу з кікбоксингу, друга – віце-чемпіонка », – заявив заступник начальника управління забезпечення заходів цивільного захисту уряду міста Володимир Безпалий.

Він також зазначив, що трагедія сталася 4 серпня на території яхт-клубу. Наразі витягти тіла загиблих з води не має змоги, зважають погодні умови.

Володимир Бесплалий додав, що, виходячи з попередніх даних, одна з дівчат стрибнула з пірса у хвилі штормового моря, і, швидше за все, вдарилася об пірс, а друга спробувала врятувати подругу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here