Дніпропетровщина

0
51

Жінки витриваліші

Жінок пенсійного віку в Україні вдвічі більше за їх ровесників-чоловіків. Так, як свідчать дані Держстату, літніх представниць «слабкої» статі (хоча яка вона після вищесказаного слабка?) в країні налічується 4,67 млн осіб, у той час як представників «сильної» — 2,36 млн. Так само і в загальній структурі населення демографічна пропорція — на користь жінок: 54 до 46%…

Загалом же найбільше людей похилого віку сьогодні проживає у Донецькій (864,612 тис. осіб), Дніпропетровській (543,493 тис.), Луганській (455,569 тис.) та Харківській (448,909 тис.) областях, найменше — у Чернівецькій (128,197 тис.) і Волинській (134,162 тис.).

Підсунули сміття

Відділ розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області розслідує кримінальне провадження за фактом заміни восьми залізничних вагонів з 500 т брухту сміттям. Як було встановлено, днями вантаж прибув до цеху металургійного підприємства міста Кривий Ріг. Під час перевірки працівники компанії виявили замість металу у вагонах проволоку, штамповку тощо. Також шахраї перефарбували вагони та замінили на них номери. Згодом викрадені вагони з брухтом знайшли на міській залізничній станції. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 ККУ («Шахрайство»). У рамках досудового розслідування поліція встановлює всіх осіб, причетних до шахрайської схеми. За скоєний злочин їм загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі, інформує відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here