Львівщина

0
39

Хто стоїть за останніми подіями навколо атак на ратушу?

Міський голова Львова Андрій Садовий висловив обурення, що особи, які вчиняли атаки на ратушу, досі ходять вулицями і залишаються недоторканними.

Більш як за два тижні після атак псевдоактивістів на ратушу поліція почала активніше розслідувати інциденти. Нарешті на допит викликали міського голову Андрія Садового, який висловив обурення, що особи, які це вчиняли, досі ходять вулицями і залишаються недоторканними.

«Маю переконання, що всі ці напади були з легкого погодження працівників місцевої поліції, прокуратури. Якби ці псевдоактивісти не мали їхнього прикриття, вони б ніколи не нападали на Бойка, Васьківа, не вривались би у приміщення, не погрожували людям», — поділився враженнями Андрій Садовий, якого найбільше гнітить, що нападники, які погрожували посадовцям, досі вільно заходять у міську раду.

Міський голова здивований, бо якби щось схоже відбулося в будь-якому місті Євросоюзу, нападників затримали б миттєво. А їх не затримали 24 травня. Тому вони знову продовжили свої безчинства 29 травня, вільно розгулюють містом, сміються в очі працівникам міськради і чинять на них психологічний тиск. Тим часом заступник міського голови і директор департаменту, які постраждали від псевдоактивістів, досі лікуються.

За останніми подіями навколо атак на ратушу, як вважає Андрій Садовий, стоїть один з найбагатших депутатів міськради, якого в народі прозвали «цигарковим бароном». Напади на ратушу, показове виламування дверей — це все елементи силового тиску на владу, які використовують найчастіше заможні політичні опоненти.

Шахтарі перекрили рух

Поблизу сіл Воля-Висоцька та Смереків у Жовківському районі понад 100 шахтарів вугільних підприємств ДП «Львіввугілля» перекрили міжнародну трасу до Рава-Руського митного переходу.

Причина протесту — заборгованість із виплати заробітної плати. Семи шахтам винні понад 100 млн грн. За цим фактом Червоноградська прокуратура відкрила кримінальне провадження.

До учасників акцій приїхав перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, але переговори нічого не дали. Найближчим часом гірникам пообіцяли переказати 15—17 відсотків заборгованості, але такі напівкроки їх не задовольнили. Гірникам заборгували платню за два місяці — і так постійно протягом останніх років, а лікарняні не виплачують іще з лютого. Шахтарі вимагають повернути їм зароблене.

Перекриття дороги відбувається організовано. Гірники протягом 15 хвилин тупцюють на пішохідному переході, а потім 5—10 хвилин пропускають автомобілі. Виняток лише для пасажирів із дітьми, які минають пікетувальників поза чергою і без затримок.

Раніше до страйків через заборгованість за березень-квітень вдалися шахти «Степова» та «Межирічанська».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here