Одещина

0
22

В Одеській психлікарні пожежа: загинули медики й пацієнти

Чотири особи — три пацієнти та медсестра — згоріли заживо в Одеській психлікарні. Дві санітарки померли в лікарні від отруєння димом. Число загиблих унаслідок пожежі, яка сталася пізно ввечері 10 червня в лікарні, зросло до семи. Як повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій, 11 червня в лікарні померла одна людина з числа п’яти госпіталізованих.

Сильна пожежа спалахнула 10 червня о 20.40 у мікрорайоні Слобідка на вулиці академіка Воробйова в Центрі психічного здоров’я. Загорілося одноповерхове відділення № 7, де перебували ветерани Другої світової війни й учасники бойових дій в Афганістані. 54 пацієнти й троє співробітників опинилися у пастці в палаючій будівлі. Річ у тім, що на металопластикових дверях і вікнах психлікарні знімають ручки, щоб пацієнти не втекли. Жар був такої сили, що горіли дерева, які ростуть поблизу установи. Площа загоряння становила 700 квадратних метрів. Із самого початку гасіння в пожежників був дефіцит води, у гідрантах не було тиску.

У відділенні стояли дерев’яні перегородки, які повинні бути оброблені антигорючими сумішами, є акти виконаних робіт.

За заявою головлікаря Центру психічного здоров’я Анатолія Волощука, у медзакладі нещодавно встановили пожежну сигналізацію, але ще не був укладений договір із обслуговуючою компанією.

Чотири особи — три пацієнти та медсестра — згоріли заживо. Дві санітарки померли в лікарні від отруєння димом.

О 23.19 пожежу було ліквідовано.

Це друга пожежа за короткий період у цій установі. Раніше будівля горіла 16 квітня. Тоді обійшлося без жертв.

Малувато буде?

Нафтопереробка, торгівля пальним, гірничо-металургійна промисловість, машинобудування, сільське господарство, фінансові послуги, медіа — бізнес-інтереси пана Коломойського присутні скрізь. І це — у світі загалом, в Україні, зокрема й на Одещині…

На території Одеської області одіозний олігарх контролює такі компанії: «Ексімнафтопродукт», «Одеснафтопродукт», «Синтез Ойл», «Укрлоудсістем», «Чорноморський рибний порт», «Одессільмаш», «Одеський машинобудівний завод», фірма «Гаджибей» біля курортної Грибівки. А ще його підставними особами орендуються десятки тисяч гектарів сільгоспугідь у Березівському та Лиманському районах, прибутково використовується пам’ятка архітектури — будинок Бурназо та Шахський палац в Одесі.

Цей перелік володінь Коломойського на Одещині неповний. Він, до речі, не так давно казав, що не вважає протизаконним підбирати те, що у когось погано лежить…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here