Івано-Франківщина

0
53

У Франківську на час святкування Дня міста викупили майже всі номери в готелях

В Івано-Франківську майже не залишилось вільних номерів у готелях на час святкування Дня міста, яке відзначатимуть з 3 до 5 травня. Про це повідомляє Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків у Facebook.

“Приємно, що на час святкування #День_міста_2019 у готелях майже немає вільних номерів. Але є ще куди прагнути, адже така тенденція повинна зберігатись постійно, а не до певних дат”, – зазначив Марцінків.

Він зауважив, що зустрічався з готельєрами міста за бізнес-сніданком. Там міський голова наголошував, що бачить спільним завданням влади та готельєрів – зробити все можливе, щоб гостям у місті було цікаво, комфортно й вони хотіли повернутися до Івано-Франківська ще не раз.

Наразі готельєри Івано-Франківська підхопили ідею турів вихідного дня, оскільки саме на вихідні завантаженість номерів є найменшою.

“Така ініціатива буде вигідна і місту, і бізнесу. Ще обдумуємо кінцеві маршрути, що такого ми могли б запропонувати туристу”, – зазначив очільник міста.

Як відомо, День міста в Івано-Франківську відзначатимуть 3-5 травня. На цей час в обласному центрі заплановано понад 100 заходів, серед яких – “Свято ковалів” та міжнародний фестиваль “Карпатський простір”.

Лялькарі чотирьох країн влаштують вуличний перформанс у Франківську

В Івано-Франківську 1 травня лялькарі з Грузії, Литви, Молдови та Білорусі проведуть вуличний перформанс «Лялькарі запрошують». Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

«1 травня о 12-ій годині біля Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки пройде вуличний перформанс – театральне дійство «Ляльки запрошують» за участю лялькарів з Грузії, Литви, Молдови, Білорусі», – йдеться у повідомленні. За їхньою інформацією, вуличний перформанс відбудеться в рамках міжнародного фестивалю «Карпатський простір», який проведуть в Івано-Франківську з 3 до 5 травня на 14 локаціях.

Відомо, що в рамках фестивалю запланований «круглий стіл», на якому обговорюватимуть реформу децентралізації в Україні. В дискусії візьмуть участь експерти та представники посольств країн Карпатського регіону.

Хресна хода об’єднала десятки тисяч вірян різних конфесій

Десятки тисяч вірян різних конфесій об’єднала хресна хода, що відбулася минулої неділі в обласному центрі. Хода розпочалася від храму Царя Христа, пройшла через центр міста до Архикатедрального і Митрополичого собору УГКЦ. Очолив молитовну процесію архиєпископ і митрополит Івано-Франківський кир Володимир Війтишин.

Цьогоріч хресна хода була присвячена Року родини. Кожен із учасників йшов зі своїм наміром, та об’єднала всіх спільна молитва за мир та спокій у країні.

Хрест почергово несли священики, семінаристи, черниці, педагоги, школярі й студенти. На інших стаціях їх змінили представники молодіжних спільнот, сім’ї загиблих атовців, воїни, волонтери, капелани, правоохоронці та представники ДСНС. На завершення хрест несли медики, керівники міста й області. Сотні волонтерів допомагали правоохоронцям забезпечувати порядок. Комфортно почувалися й люди із обмеженими фізичними можливостями, бо їх забезпечили належним супроводом.

Проповіді-розважання виголосили священики архієпархії. На завершення спільної молитви учасники хресної ходи приступили до мощей Блаженних новомучеників Станіславівських.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here