Севастополь

0
92

Окупаційна влада Севастополя списала недобудований Льодовий палац у Заміській балці

Російська влада Севастополя ухвалила рішення про списання недобудованого Льодового палацу в Заміській балці. Відповідний документ ухвалили на засіданні окупаційного уряду міста.

«Дати дозвіл ДБУ «Дирекція капітального будівництва» на списання об’єкта нерухомості, що став непридатним, – об’єкта незавершеного будівництва спортивної споруди зі штучним льодом. Це той, що в Заміській балці», – сказав на засіданні директор російського департаменту з майнових та земельних відносин Рустем Зайнуллін, повідомляє місцеве ЗМІ Forpost.

На сайті окупаційного уряду Севастополя немає інформації про списання Льодового палацу.

Спортивний об’єкт у Заміській балці почали будувати ще до анексії Криму.

У січні 2016 року коробку льодового палацу в п’ятнадцятирічну оренду отримав інвестор із російського Курська – керівник ТОВ «Спортсоюз» Олег Ілюхін. Однак майже одразу після цього інвестор відмовився від проекту.

Влітку 2017 року в уряді Севастополя повідомили, що будувати льодовий палац будуть за власний кошт міста.

Російські військові проводять чергові навчання в окупованому Криму

Понад сім тисяч військових беруть участь у масштабних навчаннях Росії, частина з яких проходить в анексованому Криму, повідомляє прес-служба російського Міноборони.

Як заявив начальник прес-служби Південного військового округу (ЮВО) Росії Вадим Астаф’єв, у Криму пройдуть двосторонні ротні тактичні навчання мотострілкових і танкових підрозділів.

У проведенні навчань задіяні понад 50 літаків і вертольотів, близько двох тисяч одиниць військової техніки.

Напередодні в анексованому Криму російські військові провели навчання з відбиття нападу диверсійно-розвідувальної групи на об’єкти одного з аеродромів базування морської авіації Чорноморського флоту Росії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here