Севастополь

0
43

Російський фрегат із ракетами вийшов з порту Севастополя
Російський фрегат «Адмирал Макаров» вийшов із Севастополя і взяв курс на Середземне море, повідомляє прес-служба Міністерства оборони Росії. За інформацією відомства, екіпаж корабля діятиме у складі постійного з’єднання Військово-Морського Флоту Росії в Середземному морі.
Повідомляється, що при виході в море фрегат провів артилерійські стрільби по морській та повітряній цілях, також було відпрацьовано поразки умовного противника ракетним комплексом «Калібр-НК» з виконанням електронних пусків.
У серпні повідомлялося, що «Адмирал Макаров», що входить до складу Чорноморського флоту, почав перехід з Балтійського в Чорне море, до місця постійного базування в Севастополі.
Фрегат «Адмирал Макаров» названий на честь російського флотоводця, віце-адмірала Степана Макарова. Корабель переданий на озброєння Чорноморського флоту в грудні 2017 року.
Він озброєний крилатими ракетами «Калібр-НК», ракетним комплексом самооборони «Штиль-1», артустановкою А-190, зенітною артилерією, реактивною бомбовою установкою і торпедами. Крім того, фрегат може нести палубний вертоліт Ка-27 або Ка-31.
Окупанти дозволили ходити до лісу
У Севастополі з 1 листопада зняли заборону на відвідування лісів, пов’язану з пожежонебезпечним періодом. Про це повідомляється на сайті російського уряду міста.
«Закінчення пожежонебезпечного періоду обумовлено в зв’язку зі зниженням середньодобової температури повітря і зниженням класу пожежної небезпеки в лісах Севастополя за умовами погоди», – зазначив глава Севприроднагляду Сергій Самойлов.
Заборону на відвідування лісів в Севастополі запровадили 13 серпня.
У Севастополі порушили кримінальну справу через отруєння дітей в «Ласпі»
Російська прокуратура Севастополя порушила кримінальну справу проти посадових осіб Центру гігієни і епідеміології через отруєння дітей в таборі «Ласпі». Про це повідомляє прес-служба відомства. За інформацією прокуратури, посадовим особам інкримінують ч. 1 ст. 293 КК Росії (халатність).
Як повідомила прес-служба прокуратури, перевірка показала, що в таборі на момент відкриття мали місце порушення вимог санітарно-епідеміологічного законодавства та законодавства про охорону здоров’я.
На сайті Центру гігієни і епідеміології немає інформації про відкриття кримінальної справи і позиції співробітників з цього приводу.
Крім того, раніше порушена і розслідується кримінальна справа проти директора табору по ч. 1 ст. 238 КК Росії (надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки).
13 червня Росспоживнагляд виявив «грубі порушення» санітарно-епідеміологічного режиму на харчоблоці в дитячому таборі «Ласпі».
Раніше стало відомо, що дитячий табір «Ласпі» в Севастополі тимчасово закрили за рішенням міської комісії з попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій.
Табір «Ласпі» – один з двох таборів, що перебувають у віданні
уряду Севастополя. Табір розташований в Ласпінській бухті, побудований в 1957 році.