Київщина

0
126

Грибочки із «сюрпризом»
Про те, що в Чорнобильську зону відчуження попри заборону навідуються лісоруби й мисливці, ні для кого не секрет. Зрозуміло, роблять вони це зазвичай із матеріальних міркувань. Адже після того, як люди полишили ці місця, туди повернулися великі лісові тварини — лосі, кабани і олені, а частина річки Прип’ять, що протікає через зону, стала багатою на рибні ресурси. Тож і з’явилося чимало охочих скористатися цим і покращити своє матеріальне становище. А те, що разом із нелегально виловленою рибою або вирубаною деревиною до людських домівок може потрапити радіація, шукачів легкого заробітку геть не хвилює.
Працівники батальйону міліції з охорони зони радіоактивного забруднення постійно затримують браконьєрів, проте контролювати усю територію вони не мають змоги. Цим і користуються зловмисники. Але не тільки по рибу та деревину йдуть вони до зони — один чоловік намагався винести звідти дев’ять із половиною кіло-грамів грибів. Вирішив це зробити у неділю, сподіваючись, що вихідного дня буде послаблений контроль за зоною відчуження. Біля села Губин Іванківського району через діру в дротяній огорожі грибник пробрався в Опачицьке лісництво. Та коли вертався додому із чотирма пакетами дарів лісів, його зупинила поліція. Затриманий божився, що збирав для власного споживання, мовляв, народився поблизу Чорнобиля, змалечку їв гриби, які ростуть у тій місцині, й досі з ним нічого не сталося. До речі, з’ясувалося: грибник добре знав, що заходити на заборонену територію не можна. Адже свого часу брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
За порушення правил радіаційної безпеки суд оштрафував порушника на 850 гривень. Але ж хіба тільки він знає потаємні стежки до радіоактивного лісу, в якому нині повно грибів? Тож це той випадок, коли наша безпека у наших руках. Не варто купувати гриби на стихійних ринках та уздовж траси. Навіть якщо ці місця далеко від Чорнобиля. Адже жоден із продавців на запитання, чи дари лісу, бува, не із зони відчуження, не скаже вам правди.
Зброярі посилюють Збройні сили
На одному з полігонів ЗСУ випробувано нові зразки вітчизняної зброї та військової техніки — оперативно-тактичного безпілотного комплексу, бойового безпілотного комплексу, модернізованої ЗУ-23-2, продемонстровано льотно-технічні характеристики українських легких багатоцільових вертольотів «Скаут» і АК1-3, а також нові боєприпаси українського виробництва, зокрема ракети РС-80, придатні для використання у різних варіантах застосування, та осколково-фугасний снаряд для популярних у військах гармат МТ-12 «Рапіра».
Зокрема безпілотні комплекси створили наші зброярі спільно з іноземними партнерами, гелікоптери здатні виконувати завдання навіть у безпілотному режимі, зенітну гармату поєднано з електронною системою автоматичного знаходження цілі й управління веденням вогню, повідомляє УНІАН.
«Усі нові розробки українського ОПК, які пройшли випробування, продемонстрували високу ефективність і після взяття їх на озброєння значно посилять наш військовий потенціал», — наголосив присутній під час випробувань Секретар РНБО Олександр Турчинов.
З Києва до аеропорту “Бориспіль” запустять п’ять рейкових автобусів
ПАТ “Укрзалізниця” підготувала 5 рейкових автобусів, які курсуватимуть у сполученні Київ-Пасажирський – міжнародний аеропорт «Бориспіль». Про це повідомив у понеділок на своїй сторінці у Facebook в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
“Днями привели до ладу 5 автобусів виробництва фірми Pesa Bydgoszcz SA. Їх залишилось лише пофарбувати й облаштувати інтер’єр салону. Ремонт робили, як і водиться, власними силами, у локомотивному депо «Гречани». У кожному рейковому автобусі планується розмістити до 90 сидінь”, – написав він.
Кравцов також розповів, що на Центральному залізничному вокзалі розпочалася реконструкція 14 платформи, з якої відправлятимуться експреси до аеропорту. “Перший поїзд, як і обіцяли, вийде на маршрут уже цього року”, – зазначив він.
За інформацією прес-служби Укрзалізниці, у локомотивному депо «Гречани» здійснюється поточний ремонт рухомого складу для підготовки до курсування на швидкісному маршруті між столицею та аеропортом “Бориспіль”. Проведено ремонт основних вузлів рейкових автобусів, зокрема дизельних двигунів, систем опалення, вакуумних туалетів, здійснено модернізацію системи радіозв’язку та системи сповіщення пасажирів, оновлено інтер’єр кабіни машиніста, інформаційні табло, на черзі – оновлення інтер’єру салону та фарбування кузовів вагонів.
У вагонах для зручності пасажирів буде облаштовано зону для перевезення багажу, для цього встановлюються спеціальні стійки.
Як повідомлялось раніше, поїзд із Центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту прибуде орієнтовно за 40 хвилин – на шляху прямування здійснюватимуться зупинки на станціях Видубичі та Дарниця.