Чернівеччина

0
85

«Обнова-фест»
У Чернівецькому обласному музеї архітектури та побуту на Зелені Свята відбувся ювілейний,  10-й, етнодуховний фестиваль «Обнова-фест». Гостей заходу привітав перший заступник голови облдержадміністрації Михайло Павлюк.
Обновляни підспівували відомим гуртами, частувалися буковинською кухнею, вшановували Героїв і дякували Богу за можливість вкотре стати частиною наймасштабнішого дійства, яке відбувається на Буковині. На наймолодших чекало безліч повчальних, пізнавальних та просто веселих розваг.
Буковинський державний медичний університет співпрацюватиме з Університету медицини та фармації Хюе
Відбулося чергове робоче засідання у рамках грантового проекту ЄС ЕАСЕА Еразмус+ TAME (Training against medical error).
Делегація у складі проректора з науково-педагогічної роботи Ігоря Геруша, завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Олени Колоскової, доцента кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Тетяни Білоус та асистента цієї ж кафедри Галини Білик взяли участь у цьому засіданні на базі Університету медицини та фармації Хюе (м. Хюе, В’єтнам).
Відбулася офіційна зустріч представників БДМУ з ректором Університету медицини та фармації Хюе, під час якої підписана угода про співпрацю між університетами, що дасть можливість обміну студентами і викладачами між закладами і проведення спільних заходів.
Згідно порядку денного засідання грантового проекту розглянуті й обговорені питання щодо виконання проекту згідно затвердженого робочого плану, звіти про результати проекту в кожному університеті після проведених практичних занять за методикою проблемно-орієнтованого навчання, подальші перспективи щодо впровадження сучасних педагогічних технологій у навчальний процес.
Активізувати підготовку до 100-річчя Буковинського Віча вимагає голова ОДА
Під час проведення апаратної наради Олександр Фищукнаголосив на важливості цього заходу і вимагав від усіх підрозділів облдержадміністрації долучитися  до цієї роботи.
«Усім вам добре відомо, що без минулого немає майбутнього, – сказав посадовець. – Історія – не рядки у книжці. Історія – це те, що закарбовується у свідомості та серці дітей. І саме від їхнього знання про минуле залежатиме те, яке майбутнє вони будуватимуть».