Хмельниччина

0
92

Відбувся обласний огляд-конкурс вокальних ансамблів
У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва відбувся обласний огляд-конкурс вокальних ансамблів «Наш Подільський пісенний краю». Він проводиться вже понад двадцять років і завжди є справжнім святом для учасників та поціновувачів пісенного мистецтва. Ось і цього разу глядачі мали можливість насоджуватися багатим різномаїттям української пісні та високим виконавчим рівнем учасників програми.
Як повідомляється на сайті Хмельницької облдержадміністрації, в огляді-конкурсі демонстрував свою майстерність 31 колектив: 12 учасників – у номінації «Академічний спів», 11 – у номінації «Народний спів», та 8 – у номінації «Естрадний спів».
Малюк напився відбілювача
До Хмельницької дитячої лікарні привезли однорічного малюка з опіками стравоходу. Як стало відомо, хлопчик напився відбілювача. Маленького пацієнта госпіталізували до реанімаційного відділення. Медики кажуть, його життя уже в безпеці.
Водія, який відмовив у пільговому проїзді вдові загиблого воїна, відправлять в АТО
На початку березня  Хмельницькому прикрий інцидент стався з дружиною загиблого в АТО Світланою Бойко. Водій маршрутного таксі №38 відмовив їй у пільговому перевезенні. Просто зупинив автобус, і сказав, що далі не поїде, аж поки жінка не вийде з салону. І наголосив, що йому «за це нічого не буде». Аби не робити заручниками інших пасажирів маршрутки вдова вийшла з автобуса. Цей випадок набув розголосу. У міській раді провели своє розслідування. З водієм маршрутки та перевізником провели жорстку бесіду. Власник автопідприємства зустрілася зі Світланою Бойко і принесла свої вибачення.
Для водія ж придумали оригінальне покарання. Він має поїхати в зону АТО з гуманітарною місією на своєму авто за рахунок перевізника, аби побачити як «заробляються» пільги на фронті.