Київ

0
107

Київ визначив додаткові пільги сім’ям Героїв Небесної Сотні
Відповідне рішення ухвалила Київрада. Документ, зокрема, передбачає щорічну матеріальну допомогу членам сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва тощо під час участі в Революції Гідності, та щомісячну адресну матеріальну допомогу малолітнім та неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам загиблих киян.
Документ також передбачає надання щомісячної адресної матеріальної допомоги членам сімей героїв для покриття витрат на оплату ними житлово-комунальних послуг. Родичі  можуть претендувати й на компенсацію їхніх витрат на стаціонарне лікування.  Певні преференції киянам-членам сімей загиблих передбачено також у сфері освіти.
Згідно з пояснювальною запискою, щомісячну матеріальну допомогу на компенсацію житлово-комунальних послуг отримуватимуть 27 сімей — загальна сума на рік 350,9 тис. грн., щорічна матеріальна допомога передбачена також для 27 сімей у загальній сумі 67,5 тис. грн.
Загалом на фінансування додаткових пільг та гарантій родинам Героїв Небесної Сотні у столичному бюджеті передбачено 1,1 млн. грн. Кошти виділятимуться через міську цільову програму “Турбота. Назустріч киянам”, повідомили у прес-службі Київради.
Бо так їсти хочеться, що аж…
Із початку 2016 року в столиці зафіксовані незвичайні крадіжки. Так, відтепер жертвою крадія можна стати не через телефон чи гаманець, а просто через продуктовий пакет. «У Голосіївському районі у чоловіка в ліфті відібрали пакети з продуктами. Ми швидко затримали злодіїв. Це двоє чоловіків — 39-річний уродженець Київщини та 32-річний черкащанин. І за скоєне їм загрожує тюремний термін», — повідомила начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Києві Оксана Блищик. За її словами, нападникам загрожує до 10 років в’язниці.
В іншому районі п’ятеро невідомих побили перехожого й відібрали у нього три пакети з продуктами. Також ведеться слідство. Загалом у поліції повідомили, що в столиці з початку 2016 року зареєстровано чотири випадки крадіжок пакетів із продуктами. В одному випадку кримінальне провадження вже направлено до суду.