Чернігівщина

0
99

Молокозаводи заборгували селянам 31 мільйон гривень
Молокопереробники Чернігівщини заборгували більше 31 мільйона гривень виробникам молока. Про це йшлося на нараді в ОДА. Як пояснили керівники молокопідприємств  та сирзаводів, головна причина боргів – затримка розрахунківторгівельними мережами за вироблену і поставлену молочну продукцію. Не йдуть на зустріч молокопереробникам і банки, відмовляючи у позиках. Крім того, деякі переробники втратили ринки збуту в Російській Федерації. Нині  на сировинному ринку Придесенняпрацюють 19 молокопереробних підприємств, з яких більше половини –заводи сусідніх областей: Київської, Сумської, Полтавської та Черкаської областей. Останні, зокрема,  вивозять майже 86% молока класу «екстра», виробленого в області.
Відкрилися шкільні базари
Чернігівці зможуть купити на базарах, крім шкільної форми, портфелі, рюкзаки, зошити та різноманітне канцелярське приладдя.
В обласному центрі біля головпоштамту, «Дитячого світу», магазину «Євротоп», «Мега-центру» та кінотеатру «Перемога» відкрилися шкільні базари.Міська влада надала дозволи на розміщення у цих місцях до 15 вересня  тимчасових наметів для торгівлі. Чернігівці зможуть купити  на базарах, крім  шкільної форми, портфелі, рюкзаки, зошити та  різноманітне канцелярське приладдя.
Викрили і затримали педофіла
У Чернігові затримали 64-річного педофіла, який, мешкаючи сам, розбещував неповнолітніх. Його жертвами  стали дівчатка віком від 12 до 17 років, в основному з неблагополучних сімей або вихованці інтернатів. Пенсіонер знайомився  з ними на вулиці, пригощав морозивом, а потім вдома показував відео, фото порнографічного характеру. Нині відкрито чотири кримінальні провадження, ведеться слідство.