Миколаївщина

0
83

«Миколаївський бронетанковий завод» передав десантникам капітально відремонтовані БТРи
ДП «Миколаївський бронетанковий завод» ДК «Укроборонпром» капітально відремонтував і 4 травня передав 79-й аеромобільній бригаді п’ять БТР-70.
Про це кореспонденту Укрінформу повідомив директор підприємства Олександр Швець.
«Наше підприємство в черговий раз поставило нашим десантникам капітально відремонтовані бойові машини – БТР-70. Для нас є честю допомагати нашим бійцям, і ми продовжуватимемо забезпечувати надійною технікою наші Збройні Сили», – зазначив директор.
БТРи тривалий час перебували законсервованими на складах і прийшли в повну непридатність. Майстри МБТЗ вдихнули в них нове життя. За словами заступника командира батальйону 79-ї аеромобільної бригади Юрія Сєльдємірова, якість ремонту техніки на високому рівні. Машини пройшли повну обкатку і готові до служби в зоні АТО, де нині перебуває батальон.
Нагадаємо, що кілька днів тому «Миколаївський бронетанковий завод» поставив львівським десантникам сім капітально відремонтованих БТР-80. А загалом з початку війни на Донбасі завод вже передав ЗСУ понад 110 бойових машин.
Газову станцію «замінував» невдоволений клієнт
На Миколаївщині міліціонери шукають аноніма, який повідомив про намір підірвати Широколанівську газопостачальну станцію, а після неї ще низку стратегічних об’єктів.
Невідомий пояснив причину свого ймовірного вчинку незгодою із підвищенням тарифів на комунальні послуги, повідомляє прес-служба обласного управління МВС.
«Вибухових пристроїв чи речовин не виявлено. Працівники міліції встановлюють особу аноніма», – зазначили в міліції.
Правоохоронці шукають «мінера» і просять громадян, які можуть надати про нього інформацію, звернутися в міліцію.
Пенсіонеркам у Миколаєві не дали заспівати «Інтернаціонал»
Попри заборону суду мітингувати в центрі Миколаєва, представники Компартії та Робітничої партії все-таки вивели людей на першотравневу демонстрацію. Близько 200 людей намагалися пройти головною вулицею міста – Радянською – до постаменту, де колись стояв пам’ятник Леніну, але їм завадили з півтори сотні проукраїнських активістів.
 «Суд заборонив комуністам тут збиратися і мітингувати. Але вони не поважають українські закони і все-таки прийшли. Тому ми вирішили їх не пустити», – розповів один з активістів.
У результаті більшість комуністів пішли по іншій вулиці, і лише невеликі групки наважилися рухатися по Радянській. Їх супроводжувала проукраїнська колона. Тому між ними час від часу зав’язувалися словесні перепалки.
Примітно, що деякі учасники комуністичної акції ховали обличчя, як тільки бачили, що їх знімають фото- та телекамери. На працівника одного з Інтернет-видань агресивні мітингувальники навіть накинулися з кулаками, вимагаючи виключити камеру. Проте міліція зупинила конфлікт. Загалом працівники правопорядку пильнували обидві колони, не даючи їм зблизитися.
Досягнувши мети – постаменту, де колись стояв пам’ятник Іллічу, дехто з мітингувальників поклав туди квіти, а з десяток жіночок похилого віку навіть заспівали «Інтернаціонал». Проте їхній спів раз по раз перекривали вигуки «Слава Україні!», «Героям слава!» з боку проукраїнського мітингу.
Потім частина людей перемістилася до пам’ятника Героям-ольшанцям, де в окремих випадках міліції доводилося навіть розводити протилежні сторони, бо могло дійти до бійки.
Через деякий час обидва мітинги в основному розійшлися, і зараз на центральній площі Миколаєва можна помітити лише окремі невеличкі групки людей та родини з дітьми, які прийшли погуляти.