Кіровоградщина

0
38

Буровугільний комплекс на Кіровоградщині не відновлюватимуть
Уряд не має намірів реанімувати підприємства буровугільного басейну, розташованого в Олександрійському районі на Кіровоградщині. Про це повідомив народний депутат Костянтин Яриніч.
Влада жодних заходів для відновлення буровугільного комплексу на Кіровоградщині не вживатиме, стверджує народний обранець, посилаючись на отриману ним відповідь на депутатський запит щодо збереження та поновлення роботи Олександрійського буровугільного комплексу.
Запит стосувався забезпечення діяльності підприємств ДП “Бурвугілля”, Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд та “Тресту “Олександріярозрізобуд”.
В уряді вважають, що і ДП “Бурвугілля”, і “Трест “Олександріярозрізобуд” підлягають ліквідації через неспроможність вести основну господарську діяльність у зв`язку з падінням попиту на буре вугілля як альтернативи традиційним енергоносіям. Водночас планується приватизація всіх підприємств цієї галузі.
На чому базується такий висновок – не зрозуміло, адже реально бачимо зовсім іншу картину – дефіцит основних енергоносіїв та їх постійне подорожчання. До того ж іноземні та й українські інвестори проявляють постійний інтерес до галузі.
Таке рішення вигідно тим, хто розікрав обладнання з розрізів та здав металевого лому на десятки мільйонів гривень.
Родина Небесних відома своїми милосердними справами
Кіровоградці Ельміра та Олександр Небесні віддали власний дім під реабілітаційний центр для колишніх в’язнів.
Наразі вже з’явилися перші поселенці, які розпочали ремонт будинку. Загалом розраховують на те, що житло з кількох кімнат площею понад 100 квадратних метрів зможе прихистити до п’ятнадцяти звільнених з місць відбування покарань. Також мешканці зможуть використовувати для власних потреб і присадибну ділянку: сад та город.
Родина Небесних відома в Кіровограді своїми милосердними справами. Разом із іншими волонтерами з обласного благодійного фонду інвалідів “Соломон”, обласної громадської організації “Народна академія творчості” та церкви міжнародної місії “Благодать” вони переймаються налагодженням життя багатьох знедолених: інвалідів, засуджених, позбавлених родинного тепла.
 Триває збір коштів на лікування тяжкопораненого українського героя
На Кіровоградщині триває збір коштів на лікування та реабілітацію тяжкопораненого під Дебальцевим українського героя Вадима Довгорука, який втратив дві ноги і руку.
Дві тисячі гривень зібрали під час благодійного аукціону учасники “Шоу близнюків”, повідомляє наш власкор Петро Мельник.
Картка Приватбанку 5168 7420 2080 3460 Брюховецька Наталія Вікторівна (мама, 066 825 44 26) або ПАТ КБ “Приватбанк” Р/р 2924 4825 509100 МФО 305299 ОКПО 14360570. Отримувач Довгорук Вадим Юрійович.