Донеччина

0
136

Обласна влада пропонує звільнити начальника Донецької залізниці
Донецька залізниця не пройшла перереєстрацію на території, підконтрольній українській владі, і протягом тривалого часу не забезпечує ефективного управління залізничним транспортом у регіоні.
Про це йшлося на спеціальній нараді у заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Михайла Нечепорука. Обласна влада пропонує міністерству інфраструктури розірвати контракт із начальником Донецької залізниці. Територіальному підрозділу СБУ доручено перевірити діяльність керівництва магістралі на предмет можливої причетності до посібництва діяльності незаконних збройних формувань.
Попри указ Президента України та розпорядження уряду, керівництво Донецької залізниці не переїхало до Красного Лиману, а продовжує працювати в окупованому Донецьку. У будівлі управління залізниці сидить людина, яка називає себе “міністром транспорту ДНР”, та контролює всю роботу підприємства. До підрозділів магістралі на підконтрольній українській владі території надходять вказівки на бланках так званого “міністерства транспорту ДНР”.
Крім того, за підсумками наради вирішено організувати доставку на Вуглегірську ТЕС 300 вагонів вугілля, які стоять на станції Красний Лиман. Нині через ситуацію навколо Дебальцевого на Вуглегірській ТЕС, розташованій у сусідньому Світлодарську, почалися перебої із постачанням палива. Представникам “Укрзалізниці” та теплової станції доручено перевірити стан шляху на перегоні Попасна – Світлодарськ.
У сепаратизмі звинувачують 48 правоохоронців Донеччини
Правоохоронні органи Донецької області торік розпочали понад 800 кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з сепаратизмом і тероризмом. Таку інформацію оприлюднив виконуючий обов’язки прокурора області Олександр Лівочка під час засідання колегії прокуратури. Зокрема, зі складанням обвинувальних актів завершене розслідування 36 кримінальних проваджень стосовно підозрюваних у сепаратизмі 48 працівників правоохоронних органів.
«Головні завдання, які стоять перед нами сьогодні – це захист конституційних прав громадян, особливо тих, які переселилися з окупованих територій, забезпечення належного розслідування злочинів проти територіальної цілісності, а також активізація роботи, націленої на виявлення джерел фінансування тероризму та розповсюдження зброї», – відзначив в.о. прокурора області.