Чернігівщина

0
83

Торт поклав у ліжко 7 жителів селища на Чернігівщині
У селищі Сосниця Чернігівської області зафіксовано спалах сальмонельозу, від якого постраждали станом на 23 жовтня 7 місцевих жителів, у тому числі й одна дитина.
Усі вони отруїлися бісквітно-кремовим тортом, придбаним у магазині.
Як з’ясувалося, власник торговельного закладу закупив його на продовольчій базі Чернігова, а остання – у ФОП з Городні.
Нині 5 постраждалих перебувають в інфекційному відділенні Сосницької центральної районної лікарні, інші лікуються дома.
Шахрай називав себе міліціонером
Майже сто тисяч гривень видурив у чернігівців телефонний шахрай, який відрекомендовувася працівником міліції та повідомляв про нібито затримання їхніх близьких. Після арешту його спільників, які прийшли по гроші, 24-річному зловмиснику вдалося втекти до Лубен Полтавської області. Але і там його знайшли місцеві правоохоронці. Тепер аферист перебуває у слідчому ізоляторі та дає свідчення.
Командира військової частини, що записував дані про хабарі, затримали
Правоохоронці Чернігівщини затримали й помістили до ізолятора тимчасового тримання в. о. командира однієї з військових частин, 37-річного полковника за систематичне хабарництво. Він не лише вимагав гроші, а ще й записував у блокноті факти їх отримання.
Про це повідомили в УМВС у Чернігівській області.
“УБОЗівці та працівники військової прокуратури Деснянського гарнізону “на гарячому” затримали виконуючого обов’язки командира військової частини, 37-річного полковника, який вимагав та отримав одну тисячу гривень від військовослужбовця строкової служби цієї частини. Під час обшуку в кабінеті полковника було вилучено щоденник, у який він власноруч записував, від кого й за що брав гроші, а також суму хабарів”, – йдеться у повідомленні.
Як пояснив солдат, командир вимагав гроші за непритягнення до дисциплінарної відповідальності.
Після викриття хабарника військовослужбовці частини написали ще з десяток заяв про злочинні дії командира. Як виявилось, він постійно вимагав винагороду за те чи інше. Платили йому солдати, переважно, за непритягнення до дисциплінарної відповідальності за порушення статутів ЗСУ та надання чергових звільнень у межах гарнізону.
Окрім щоденника, в кабінеті командира правоохоронці знайшли іноземну валюту, 10 тис. грн та 300 г бурштину.
За скоєне офіцеру “світить” чималий термін ув’язнення – від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна.