Волинь

0
83

Колишнього голову однієї з РДА Волині засудили на 8 років за хабар
Згідно з ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ залишено в силі вирок апеляційного суду Рівненської області, яким засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна колишнього голову однієї з районних державних адміністрацій Волинської області.
Чиновника також позбавлено права обіймати посади, наділені владними та організаційно-розпорядчими функціями строком на 3 роки, та сьомого рангу державного службовця.
− У судах доведено, що чиновник вимагав та одержав у 2012 році 25 тисяч доларів США хабара за сприяння у виділенні приватному підприємцю земельної ділянки площею 2 гектари для ведення сільського господарства, – повідомила начальник відділу організації участі прокурорів у кримінальному провадженні в суді прокуратури Рівненської області Олена Горбань.
Суд найвищої інстанції погодився з позицією державного обвинувача щодо призначення підсудному реальної міри покарання з огляду на підвищену суспільну небезпеку й корупційну складову вчиненого кримінального правопорушення, а касаційну скаргу останнього залишив без задоволення.
Шахтобудівельники перекрили шосе Ковель – Львів 
Три дні поспіль працівники ДП “Передпускова дирекція шахти №10 “Нововолинська” перекривали рух на шосе Ковель – Жовква – Львів. У такий спосіб шахтобудівельники хочуть привернути увагу до своїх проблем. Зокрема щодо виплати заробітної плати, якої вони не отримують з квітня.
Уряд до цього часу не відкрив фінансування цього важливого об’єкта, а обіцяні Кабінетом Міністрів сто мільйонів гривень так і не надійшли на 10-ту “Нововолинську”.
Загалом держава мала б звернути увагу на західну “кочегарку”, де запаси вугілля становлять кілька мільярдів тонн. Насамперед це стосується Львівської області. Будівництво Любельських шахт, про що колись активно говорили, могло б забезпечити високоякісним паливом теплові електростанції Правобережжя держави.
Благодійники придбали операційний стіл для військового госпіталю
Операційний стіл в комплекті з шестирефлекторним світильником передав для потреб Луцького гарнізонного військового госпіталю Благодійний фонд “Волинь-2014”.
– Стіл, який придбали благодійники, – сучасний та багатофункціональний. На ньому комфортно працювати, – розповідає головний лікар медичного закладу Олександр Хоменко. – Хірургічна техніка такого рівня була нам вкрай потрібна, адже досі хворих оперували на столах, вироблених у 60-70-х роках минулого століття.
– Ми вирішили надавати цільову допомогу без посередників, – зауважив член правління Благодійного фонду “Волинь-2014” Віктор Чорнуха. – Раніше ми не знали, чи потрапляють виділені нами ресурси для потреб бійців, які перебувають в зоні АТО, тому й створили фонд. Цей операційний стіл та світильник коштують майже 140 тисяч гривень і не випускаються в Україні. Якщо це обладнання покращить умови роботи медиків, будемо щасливі.
Незабаром для зручності людей, які мають проблеми з пересуванням, благодійний фонд “Волинь-2014” планує встановити в госпіталі приставний ліфт.