Львівщина

0
78

Бізнес на крові
Ними виявилися два жителі Львова, які свої небезпечні вироби маскували під відомого українського виробника.
За короткий час через магазини шахраям вдалося продати  85 бронежилетів, які потрапили на блокпости під Слов’янськ.
Як розповів начальник міліції Львова Сергій Дзюбаненко, під час навчальних стрільб було виявлено, що куля калібру 5,45 мм пробиває плаcтину бронежилета наскрізь. Хоч вони належали до п’ятого класу захисту.
Під час перевірки міліція розшукала шахраїв, які продавали підробки по 1600 гривень. Вони були трохи важчими від сертифікованого бронежилета.
“Бізнесменам”, які заробляли на крові, світить ст. 190 Кримінального кодексу України — шахрайство.
Під час перевірки виявлено, що ніхто із військовослужбовців не постраждав. Усі бронежилети вилучено, ними вже ніхто не користуватиметься.
Міліція проводить розслідування справи.
Львівщина відмовила в притулку здоровим чоловікам зі сходу
Відмовляє у тимчасовому притулку молодим і здоровим чоловікам, які прибувають в якості біженців, ряд міст на Львівщині. Про це розповіли у Дрогобицькій міськраді.
«Ми вирішили не приймати і не надавати допомогу здоровим чоловікам зі східної України. Місто відтепер буде прихищати тільки жінок, дітей, старих і хворих зі сходу. Нехай здорові чоловіки повертаються захищати кордони нашої країни, як це роблять львів’яни і вихідці із інших регіонів», – зазначив в.о. міського голови Дрогобича Роман Курчик.
За його словами, таке ж рішення підтримали у меріях інших міст області. Рішення не буде стосуватись людей, які залишають Донецьку та Луганську області через переслідування.
Львів’яни “закричали” російський гімн хітом про Путіна
Широко відому пісню харківських ультрас про російського президента львівські активісти виконали під вікнами консульства РФ у Львові, поклавши текст на музику російського гімну.
“Ми так можемо, хай нецензурно, але все-таки виразити громадянський протест. Адже зараз, в мирний час, із-за якогось одного шизіка, вибачайте мене, гинуть наші молоді хлопці. Коли ми були найслабшими – вони нас вдарили в спину. Нам допомагають чехи, поляки, вони лікують наших людей, вони нас підтримують, як можуть. А ті, хто себе називали нашими братами – виявились паскудами”, – зазначили учасники акції.
Під консульством також спалили портрет Путіна.
За перебігом акції спостерігали кілька десятків правоохоронців, проте жодних протиправних дій не відбувалось.
Львівщина у жалобі: ховали загиблих під Ямполем вояків
На Львівщині понеділок, 23 червня, було оголошено днем жалоби.
В області прощалися із загиблими в бою 19 червня під смт Ямпіль Донецької області військовослужбовцями 24 окремої Залізної механізованої бригади оперативного командування «Північ» Cухопутних військ Збройних сил України.
«Бійців 24-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ», які загинули 19 червня у бою під Ямполем та Закотним, літаком доправили до Львова. Їх поховали 23 червня за місцем проживання родин загиблих – у Сокальському та Яворівському районах”, – зазначив офіцер регіонального медіа-центру Володимир Скоростецький.
На знак скорботи за загиблими на території області сьогодні приспущено державні прапори України на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств і закладів, державних підприємств, установ, організацій. Скасовано розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внесено відповідні зміни до програм теле- та радіопередач обласної державної телерадіокомпанії.