Миколаївщина

0
86

Герої не вмирають!
Миколаївщина попрощалася зі своїм третім сином, який героїчно загинув під час антитерористичної операції. Микола Люшенко, десантник 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, пройшов як миротворець Ліберію й Косово, а загинув, захищаючи Батьківщину. Йому було 28 років.
Ховали героя з почестями в рідному селищі Криве Озеро, де в нього залишилися літні батьки та сестра Світлана. Осиротів трирічний син Миколи.
Проводити в останню путь Миколу Люшенка зібралися сотні односельчан, однокласники, друзі, товариші по службі, багато людей, які навіть не знали його, але прийшли віддати данину пам’яті відважному миротворцеві. Разом з ними вшанували пам’ять героя керівники району та області.
Світла пам’ять! Герої не вмирають!
Відремонтували бойову техніку
Миколаївські умільці із 145-го ремонтного полку освятили техніку, відновлену після участі в АТО. Потім бойові машини вирушили назад — у зону воєнних дій.
Техніка в полк прибуває після тяжких боїв, як правило, у вкрай розбитому стані, — розповів командир полку, підполковник Володимир Оліферук. — Роботи тривають практично 24 години на добу. Темп дуже високий, за тиждень повністю відновлюємо три БТРи. Цього разу перед відправленням назад — у зону бойових дій — військові ремонтники вирішили надати техніці додатковий захист — Божий. Вони запросили військового священика — голову Миколаївського єпархіального відділу УПЦ МП із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України протоієрея Валерія Голуба, щоб він освятив машини.
Спіймали диверсанта, який готував вибух на аеродромі
Миколаївські правоохоронці затримали вже другого диверсанта, який планував здійснити вибух на військовому аеродромі в Кульбакіно.
Про це на брифінгу повідомив прокурор Миколаївської області Роман Забарчук.
«У Миколаєві затримали чоловіка, який планував здійснити вибух на військовому аеродромі в Кульбакіно. У затриманого виявили вибуховий пристрій», – сказав Роман Забарчук.
Проводиться слідство, визначається коло його спільників. Жодних інших деталей операції прокурор не повідомив.
Нагадаємо, 7 червня СБУ вже затримала чоловіка, який також планував вибухи на військовому аеродромі у Миколаєві. Він зізнався, що отримав завдання від російського штабу “Козача національна гвардія” разом зі своїми спільниками з ЛНР вивести з ладу бойові літаки.