Рівненщина

0
55

Пошанування звитяги наших предків
20—22 червня 2014 року на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви»  (c. Пляшева Радивилівського району) відбудеться пошанування козаків та селян, які загинули в битві під Берестечком 1651 року.
У програмі заходів: Богослужіння і Божественна літургія та Вселенська панахида за участю Святійшого Патріарха Київського і всієї Русі-України Філарета; Всеукраїнська науково-практична конференція «Свято-Георгієвський собор на «Козацьких могилах»: 100 років на варті духовності та пам’яті українського народу»; Урочисте покладання вінків та квітів до пам’ятника загиблим в Берестецькій битві; Виконання духовної музики.
Підсобили спонсори
Перших пацієнтів прийняло після ремонту неврологічне відділення Рівненської центральної районної лікарні, розташоване у селищі Клевань. На це витратили 800 тисяч гривень з районного бюджету. Допомогли і спонсори: закупили постільну білизну, подушки, холодильники, телевізори. На часі ремонт терапевтичного, кардіологічного та інфекційного відділень лікарні. Загалом за останні три роки Рівненська районна рада виділила для потреб лікарні майже п’ять мільйонів гривень.
Флешмоб разом з луганчанами
У Рівному пофарбували ще один об’єкт в кольори національного прапора України – стелу «Рівне», яка позначає населений пункт на вۥїзді в обласний центр зі сторони Дубно. Це зробили активісти Рівненської громадської організації «Флешмоб  Рівне» разом із сім’єю луганчан, яка приїхала до Рівного на минулому тижні, тікаючи від війни.