Кіровоградщина

0
81

Кіровоград залишився без міського голови
Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус подав у відставку через внесення змін до регламенту міської ради, які, на його думку, не відповідають законодавству.
Про це повідомляє прес-служба міськради.
“Я прошу вибачення у громади за те, що прийняв рішення про відставку, я розумію свою відповідальність перед кіровоградцями та містом. У той же час я не хочу бути у ролі спостерігача, підписувати рішення, з якими незгоден і користуватися правом вето. Виконувати свої обов’язки за таких умов неможливо, а бути заручником цієї ситуації я не хочу. Моя відставка відкриває пряму дорогу новій команді, вони матимуть можливість взяти на себе відповідальність”, – сказав Саінсус.
Заяву про відставку міського голови депутати мають розглянути на сесії Кіровоградської міської ради 29 травня.
Якщо її задовольнять, то до нових виборів обов’язки міського голови виконуватиме секретар міської ради Іван Марковський.
 Мандрівка містами Європи
Виставкою художніх творів “Мандрівка містами Європи” відзначили День Європи у Кіровограді. Основу експозиції становлять твори одесита Сергія Дриги. Переважно уявні пейзажі живописця поєднують у собі дуже впізнавані елементи архітектури Кракова, Венеції, Антверпена, Брюгге…
Тонким ліризмом пронизана робота “Святі місця Флоренції” народного художника України, голови Одеської обласної організації Національної спілки художників України Анатолія Горбенка.
Своєрідною трактовкою одного з найулюбленіших сюжетів світового мистецтва відзначається “Викрадення Європи” народного художника України, голови Кіровоградської обласної організації НСХУ Михайла Надєждіна.
Окремим блоком представлено живописні та графічні твори кіровоградського художника Ростислава Климишина з краєвидами Болгарії – країни, чиї мрії повернутися до європейського дому не знищили ні Османська імперія, ні радянська ідеологія.