Миколаївщина

0
133

Затримали провокаторів, які готували теракти
У Миколаїв співробітники СБ України затримали двох місцевих мешканців, віком 36 та 38 років. Про це повідомляє Прес-центр СБ України.
Затримані особи, лідери проросійської радикальної організації «Миколаївський спротив», планували здійснити 9 травня вибухи під час покладання ветеранами квітів до Могили невідомого солдата та Меморіалу слави Героям-Ольшанцям.
Встановлено, що зловмисники організовували та координували сепаратистські заходи місцевих проросійських радикалів, а також забезпечували їхню взаємодію зі спецслужбами Російської Федерації для дестабілізації суспільно-політичної ситуації у Миколаївській області.
Під час затримання у них було вилучено 2 одиниці вогнепальної зброї .
 У Миколаєві вибухнув дев’ятиповерховий будинок
12 травня о 13:05 у м. Миколаїв, по вул. Лазурна, 40, стався вибух, внаслідок якого були зруйновані несучі конструкції з 8-го по 10-й поверхи.
Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучені 110 осіб та 25 одиниць техніки (від ДСНС України – 90 рятувальників та 15 одиниць техніки).
На місці надзвичайної ситуації працює оперативна група Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.
Внаслідок вибуху у житловому будинку в Миколаєві 2 особи загинули, 3 – постраждали, 10 – врятовано. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Разом патрулюватимуть місто
 Представники Майдану і колишні Антимайданівці разом патрулюватимуть місто і чергуватимуть на блокпостах у Миколаєві. Про це вони домовилися в ході «круглого столу».
«Ми не відмовилися від своїх ідеологічних поглядів, але ми дійшли висновку, що у нас об’єднує головне – небажання, щоб у нашому місті пролилася кров, щоб сталося те, що на Донеччині чи у Криму. Тому ми разом чергуватимемо на блокпостах і патрулюватимемо місто», – сказав представник Майдану Олександр Голобродський.
У свою чергу, колишні їхні опоненти зазначили, що дійсно певний час підтримували «антимайдан», та коли зрозуміли, що там чиста політика, коли стали обирати так званих “народних мерів”, а Росія анексувала Крим, пішли звідти, бо не хочуть, що Миколаїв повторив долю Слов’янська чи Краматорська. Тому разом з майданівцями готові захищати своє місто від будь-яких збройних посягань.