Житомирщина

0
67

Чиновник попався на хабарі
Він отримав 35 тисяч доларів за сприяння в позитивному рішенні районної ради щодо погодження клопотання підприємства про надання спеціального дозволу на користування надрами.
Розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди, поєднаного із вимаганням, службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України. Досудове розслідування здійснює прокуратура області.
Трагедія через халатність
В одному з сіл Романівського району Житомирщини через халатність дорослих загинув 8-річний хлопчик. Його випадково із мисливської рушниці застрелив 11-річний товариш, який знайшов у своєму будинку зброю і вирішив разом з другом нею погратися. У важкому стані дитину з вогнепальним пораненням грудної клітки госпіталізували до центральної районної лікарні. Але лікарям не вдалося врятувати життя хлопчика — він помер під час операції. Як з’ясували правоохоронці, постріл був здійснений із зареєстрованої гладкоствольної рушниці, що належить батьку хлопця, котрий натиснув на курок. Розпочато кримінальне провадження за фактом убивства із необережності (ч.1 ст. 119 Кримінального кодексу України). В ході розслідування з’ясовуються всі причини та обставини, що призвели до трагедії.
Дорога вода
35 мільйонів 125 тисяч гривень має сплатити одне з підприємств Житомирської області за збитки, завдані державі внаслідок самовільного користування надрами та видобуток прісних підземних вод без спеціального дозволу.
Акціонерне товариство не погодилося зі штрафом і звернулося з позовом до суду. Рішенням Житомирського апеляційного адміністративного суду дії Державної екологічної інспекції в Житомирській області щодо нарахування збитків визнано законними.