Луганщина

0
70

Намагалися перевезти через кордон наркотики та прекурсори
За даними Луганської митниці, з початку року на ввіреній їй ділянці 12 разів намагалися перевезти через кордон наркотики та прекурсори. Фахівці Міндоходів повідомляють, що найчастіше припиняли спроби незаконного переміщення таких психотропних лікарських засобів, як: «Феназепам», «Прозепам», «Сібазон» і «Гідазепам».
Як розповів начальник Луганської митниці Міндоходів Юрій Ареф’єв, щоб приховати свої злочинні дії, деякі порушники надають документи зі свідомо неправдивими даними. Так, нещодавно під час проходження митних процедур співробітники викрили особу, яка за підробленою документацією намагалася незаконно перевезти через кордон медичний препарат «Т-федрин» вартістю понад 830 тисяч гривень. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.
Встановлюють особу водія, який залишив декілька вулиць без газу
У Красному Лучі (Луганська область) правоохоронці встановлюють особу водія КрАЗу, який залишив без газопостачання жителів 5 вулиць, повідомляє  на прес-служба ПАТ «Луганськгаз».
Автомобіль КрАЗ пошкодив повітряний газопровід середнього тиску на вул. Попова у м. Красний Луч пізно ввечері 5 листопада. За словами очевидців, у вантажівки мимовільно піднявся кузов, в наслідок чого зірвалися стійки і розірвало труби надземного газопроводу, що забезпечують паливом кілька вулиць міста.
«Подія сталася в 23:00. Свідки відразу ж повідомили про аварію в газове господарство. Аварійно-відновлювальна бригада вже через 13 хвилин прибула на місце. Через витік газу довелося перекрити його подачу. В результаті без блакитного палива залишилися 5 вулиць, це більше 100 абонентів», – розповів начальник Краснолуцького управління міжрайгаз Володимир Крутих.
З місця події водій зник, проте очевидці встигли записати номер авто. У цій ситуації розбираються правоохоронні органи, підраховується матеріальний збиток .
Представлено історію України, що написана іноземцем
Американсько-канадський вчений Пол-Роберт Магочій вирішив розповісти про унікальність України як держави, яка об’єднала велику кількість різних народів. Більше 50 років учений збирав інформацію, переглядав архіви. Каже, що не дарма.
«Україна. Історія її земель та народів» викликала справжню революцію в розумінні того, що є й інша історія.
Зазначимо, що історія від іноземця не призначалася для читача з України. Її перше та друге видання було написано англійською для Північної Америки, а спонсором перекладу на українську мову стали бізнесмени, які мають українські коріння та живуть за кордоном.