Хмельниччина

0
89

Влаштували обіди для бідних
Соціально незахищеним громадянам у Кам’янці-Подільському простягли руку допомоги священики та віряни УГКЦ.
— Разом із підприємцями ми започаткували соціальний проект. При кожному храмі плануємо відкрити благодійну їдальню. Перша вже діє при церкві Преображення Господнього на околиці міста в селищі Першотравневому, — розповів настоятель храму отець Антоній. — А невдовзі запросимо на обіди в їдальні при кожному з храмів цієї конфесії.
Першими благодійниками стали підприємці Віталій Завадський та Марія Баран.
В. Завадський, директор ТОВ «Агросолюшнс», розповів: «Ми завжди допомагали людям у тих селах, де орендуємо землю. А тепер думаємо створити благодійний фонд, щоб накопичувати кошти від українських підприємців, а також закордонних доброчинців. Крім обідів, зможемо надавати й іншу підтримку».
На початку червня під час відкриття першої їдальні Віталій Завадський вручив сертифікати для придбання путівок до санаторію ученицям школи №7 Олені та Олександрі Доброшинським.
Вициганив у молодиці 2000 гривень
У Кам’янці-Подільському, щоб видурити у довірливих гроші, шахраї вже представляються правоохоронцями. Невідомий зателефонував до мешканки міста, попросив її сісти, бо новина, яку мав повідомити, була поганою: «Ваш син вчинив бійку, є постраждалі». Дзвінок здійснювався з прихованого номеру. Співрозмовник назвався слідчим міліції. Приголомшена мати почула й голос, який благав: «Матусю, допоможи!» Потім слідчий повідомив, що не хоче псувати біографію хлопця й може домовитися із потерпілими, для чого необхідно 2000 гривень. Чоловік наголосив, що він іде на посадовий злочин, тому особисто зустрічатися не буде, а зателефонує ще раз і повідомить рахунок для грошового переказу. Перелякана мати зі сльозами на очах побігла позичати гроші по сусідах та знайомих.
Лише вийшовши з банківської установи, жінка надумала зателефонувати сину. Хлопець підійняв слухавку і сказав, що міліція його не затримувала. Ошукана жінка вирішила скасувати переказ, однак отримала відмову. Довелося йти до міліції та писати заяву про телефонних шахраїв, які видурили у неї чималу суму. «На Поділлі це не перший випадок подібного шахрайства, — зазначає заступник начальника Кам’янець-Подільського міського відділу міліції Олександр Кулько. — Щоразу злочинці вигадують нові способи видурювання грошей. Громадянам варто перевірити безпосередньо у відділенні міліції, чи справді їхнього родича затримано, а також поцікавитися, як звати співрозмовника, яка у нього посада».