Севастополь

0
71

Росіяни скуповують севастопольські квартири

Минулого літа близько половини покупок нерухомості в Севастополі зробили громадяни Російської Федерації. Про це повідомила менеджер севастопольського агентства нерухомості “Мультидом” Вікторія Михайлова.
“З приїздом росіян на відпочинок до Севастополя підвищений інтерес до своєї виставленої на продаж нерухомості відзначають продавці ліквідних об’єктів. Часто це невеликі квартири для відпочинку – це і є основний запит росіян. Молоді сім’ї віддають перевагу однокімнатним квартирам, сім’ї з дітьми – невеликим двокімнатним варіантам, але обов’язковою умовою є близькість до моря”, – зазначила вона.
За словами ріелтора, росіяни вважають за краще купувати нерухомість у “кроковій доступності” до зони морського відпочинку: “Найцікавішими в цьому плані районами можна вважати Стрілецьку, Льотчики, Очеретяну бухту – тут і до моря недалеко, і розвинена на високому рівні інфраструктура – торгівельні, розважальні центри, парки і зони відпочинку”.
Ціни на подібні об’єкти, за словами Михайлової, такі: однокімнатна квартира в “хрущовці”, що вимагає ремонту, коштуватиме в цьому районі близько 37 000 у.о. Але ця ціна, що часто лякає українців, які проживають в інших регіонах країни, росіянам здається нормальною.

Завдав державі збитків – відповідай!

На 9, 5 млн. гривень збитків для державного бюджету «нахазяйнував» керівник одного із севастопольських підприємств оборонно-промислового комплексу. Військові слідчі встановили, що в грудні 2011 року без погодження з відповідними органами управління державним майном було незаконно продано будівлі, розташовані на земельній ділянці, й саму землю.