Чернівеччина

0
110

Біг на життєві дистанції

Центральною вулицею Чернівців неслися швидше вітру 11 красунь у шовках і діамантах.
Чого б це нареченим бігати? Хіба від своєї долі. Але у Чернівцях юні пані перед тим, як стати на рушничок, випробовують себе у «Марафоні наречених» — у весільних прикрасах під захоплені погляди своїх суджених, сватів і дружок.
Фотографи їх ледь наздоганяли! Найпрудкіші з трійки наречених отримали у винагороду сертифікати на відпочинок на двох в одному з найкращих туркомплексів Буковини. Втім, ніхто з моторних дівчат не залишився без дарунків від спонсорів цього незвичного спортивного проекту: хтось піде відпочити у нічний клуб, хтось — завітає на пільгових умовах до престижного магазину чи перукарні.
Забіг на міській стометрівці був не єдиним випробовуванням перед весіллям. Наречених чекав нестандартний футбольний матч на підборах. А на пам’ять про нещодавно завершений чемпіонат Євро-2012 замість традиційного весільного букета квітів наречені кидали футбольні м’ячі.

Мати підозрюваного у вбивстві солдата стверджує, що з її сина вибивали зізнання

Мати підозрюваного у вбивстві солдата у Чернівцях звернулася із заявою до прокуратури, у якій стверджує, що з її сина вибивали зізнання. За фактом розпочалася перевірка.
Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.
“Мого сина Олександра затримали 23 липня. Ми довідалися про це через день, одразу ж звернулися до облуправління міліції, лише наступного дня нам повідомили, що Сашка підозрюють у навмисному вбивстві. По 28 липня його утримували в міліції, і, як нам відомо, з 23 по 25 число з нього вибивали зізнання: набирали у пластмасову пляшку воду і били нею. Після цього він написав явку з повинною”, – розповіла мати підозрюваного.
В обласному управлінні міліції за коментарями порадили звертатися до МВС, куди відіслано матеріали слідства.
“Хлопця підозрюють на підставі того, що він єдиний з 62 солдатів, які були на полігоні, хто плутається у своїх показах”, – повідомив речник МВС України Володимир Поліщук. Мовляв, він не може пояснити, де був у момент скоєння злочину, хоча мотиву для його здійснення не встановлено.
Того дня розвідники працювали на тактичному полі, роблячи смугу перешкод. За словами речника, підозрюваний у злочині хлопець висловив незадоволення тим, що вони працюють, а інші – ні. Він нібито кинув лопату, пішов до казарми і був відсутнім майже годину. Потім повернувся й попросив цигарку, хоча раніше не палив. Його двічі перевіряли на поліграфі, і є підстави вважати, що він не завжди відповідав правдиво, каже Поліщук. “Щодо заяви матері до прокуратури про те, що з Олександра вибивали докази, то це просто форма захисту. Синці в нього на тілі дуже давні – приблизно двотижневі”, – констатує речник.
Нагадаємо, що ще 18 липня на полігоні в Сторожинецькому районі Буковини було виявлено тіло солдата, який зник з частини 13 липня, з ознаками насильницької смерті (удушення). 23-річний загиблий був родом із Дніпропетровщини і вже мав звільнятися в запас.

Півроку пили воду з криниці, де лежав небіжчик

Мешканці одного з домогосподарств села Нижні Петрівці Сторожинецького району довідалися жахливу річ: вони майже півроку пили воду з криниці, де лежало тіло небіжчика. Щоправда, воно у холодній воді не розклалося, лише набрякло, але людям від однієї лише думки про те, що вони вживали «мертву» воду, стало моторошно.
Про це повідомив прес-секретар УМВС у Чернівецькій області Роман Мігорян.
«Тіло чоловіка 1968 року народження виявили у криниці одного з домогосподарств села Нижні Петрівці. На тілі небіжчика слідів насильницької смерті не виявлено. Встановлено також, що перед смертю він був напідпитку», – зазначив Мігорян.
За словами родичів загиблого, чоловік не був одружений, зник ще в лютому. Версія про те, що він випадково потонув в цій криниці, потребує підтвердження. Господаря двору, де знайшли тіло, від зими теж немає вдома – він начебто поїхав на заробітки. Наразі ведеться слідство.