Одещина

0
141

Одесити вимагають провести чесне розслідування загибелі Володимира Супруна

Цивільна панахида за 43-річним одеським “КВНщиком” Володимиром Супруном відбулася у дворі будинку, де жив учасник легендарної команди “Клуб джентльменів”. Тут зібралося близько 300 людей: його родичі, колеги по КВК, представники влади. Одесити вимагали провести чесне розслідування його загибелі.
“Я добре пам’ятаю, як Володя прийшов до нас у команду на початку 90-х. Пам’ятаю його останній виступ – це було на моєму 75-річному ювілеї. Це була талановита, чесна і світла людина. Безумовно, розслідування за фактом його загибелі повинне бути доведене до кінця”, – говорить керівник команди КВК “Одеські джентльмени”, голова студентського клубу Одеського Національного університету ім. І. І. Мечникова Едуард Чечельницький.
Друзі Володимира Супруна, член одеської команди КВК, журналіст Валентин Філіпов і капітан команди КВК Ігор Лосинський підкреслювали, що, на жаль, трагедії, подібні цій, стають нормою. І тому це ДТП має згуртувати одеситів в єдиній вимозі – змусити правоохоронців провести чесне розслідування і покарати винних.
Тим часом одесити створили ініціативну групу, яка займається зборами підписів представникам правоохоронних органів, владі області та країни з вимогою провести чесне розслідування загибелі Володимира Супруна.
Нагадаємо, 43-річний одеський “КВНщик”, учасник легендарної команди “Клуб джентльменів” Володимир Супрун помер у залізничній лікарні від ран, отриманих внаслідок ДТП.
“КВНщика”, який рухався на велосипеді, 29 червня збив автомобіль Мерседес SLK. Зіткнення сталося у той момент, коли Супрун перебував на пішохідному переході.
Відразу ж після трагедії робилися спроби зам’яти те, що трапилося.
У загиблого залишилися 11-річний син і донька-студентка.