Вінниччина

0
98

Випили, закусили, померли

У місті Ладижині  в одному з гаражів знайшли непритомними чотирьох чоловіків 44-х, 53-х, 54-х та 61 року. На столику, біля якого вони втратили свідомість, стояла пляшка якогось пійла із запахом спирту. До гаража викликали “швидку”. Троє чоловіків померли на місці під час надання їм невідкладної медичної допомоги. За життя четвертого лікарі боролися майже добу, але він також помер.
Встановлюючи обставини¬ тра¬гедії, розповіли у секторі зв’язків з громадськістю УМВСУ у Він¬ницькій області, міліціонери з’ясували, що того дня четверо друзів пили в гаражі алкогольний напій, який у пляшці приніс один з них. Що це за рідина та чому вона спричинила загибель чотирьох чоловіків, мають з’ясувати судмедексперти, до яких скерували залишки смертельного напою.

У військових льотчиків — новий командувач

У Вінниці міністр оборони України Дмитро Саламатін представив нового командувача Повітряних сил — генерал-майора Юрія Байдака. До цього він очолював державне підприємство обслуговування повітряного руху — Український центр планування використання повітряного простору (Украероцентр).
«Низка проблем у Повітряних силах накопичувалася роками, — наголосив міністр під час зустрічі з командуванням цього виду військ. — Вони негативно впливають на якість виконання поставлених завдань. За його словами, на ліквідацію цих недоліків спрямовані заходи, передбачені у Стратегії національної безпеки та Воєнній доктрині України».

Літо почалося… з дитсадків

Для малечі сіл Бірків і Малинівки, що у Літинському районі на Вінниччині, літо почалося з можливості перебувати у дитячих садках, які тут відкрили одночасно. «Якщо в селі є дитячий садок, є школа, конкурентний учитель, який може дати якісні знання дітям, то село буде жити, буде розвиватися виробництво», — зазначив голова райдержадміністрації Володимир Хімічук.  У цьому також переконані підприємці і керівники фермерських господарств, які допомагали у проведенні капітального ремонту дошкільних закладів та у придбанні обладнання. Біля приміщень зробили асфальтне покриття, облаштували яскраві сучасні дитячі майданчики. На відкриття дитсадків прибули земляки, які тепер працюють у Києві. Тож дарунків було багато: різноманітні іграшки (ляльки, м’ячі, конструктори тощо), автоматична пральна машина, великий плазмовий телевізор, сучасні електроплити та немало інших корисних речей.